.

آکاایران: مهران رجبی:همیشه منتظر بودم ببینم مدیر هنرستان چه کادویی برای ما می خرد!

مهران رجبی:همیشه منتظر بودم ببینم مدیر هنرستان چه کادویی برای ما می خرد!

آکاایران: مهران رجبی:همیشه منتظر بودم ببینم مدیر هنرستان چه کادویی برای ما می خرد!

مهران رجبی:همیشه منتظر بودم ببینم مدیر هنرستان چه کادویی برای ما می خرد!مهران رجبی:همیشه منتظر بودم ببینم مدیر هنرستان چه کادویی برای ما می خرد!

مهران رجبی که روزی معلم بوده، از خاطرات خود درباره آن دوران گفت.

به گزارش آکاایران: مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛ با توجه به فرا رسیدن روز و هفته معلم گفت: در زمانی که معلم بودم، گرافیک تدریس می کردم. سر کلاس هم خیلی جدی با دانش آموزان برخورد می کردم.
بازیگر «دردسرهای عظیم» ادامه داد: فوق لیسانس گرافیک دانشگاه تربیت مدرس هستم و زمینه تدریسم به رشته ام مربوط می شود. تدریس در هنرستان را هم خودم همزمان با بازیگری انتخاب کردم. بچه ها خیلی به من لطف داشتند و احترام زیادی برایم قائل بودند.
وی درباره خاطره خود از روز معلم اظهار داشت: همیشه «روز معلم» به همراه همکاران و مدیر هنرستان به مکان های تفریحی می رفتیم و آن روز مانند سیزده بدر کنار هم بودیم و در کنار هم لذت می بردیم. در آن روز بیشتر منتظر بودیم ببینیم مدیر هنرستان چه کادویی قرار است به ما بدهد (خنده).
رجبی خاطرنشان کرد: تجربه معلمی نه تنها در زندگی حرفه ای بلکه در زندگی شخصی و خانوادگی نیز به من کمک های بسیاری کرده است. معلمی خیلی کار سختی است. البته به نظرم در سال های گذشته راحت تر بود و در حال حاضر خیلی سخت تر شده است.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات