.

آکاایران: توضیح مدیر نمایشگاه کتاب درباره خسارت های باران

توضیح مدیر نمایشگاه کتاب درباره خسارت های باران

آکاایران: توضیح مدیر نمایشگاه کتاب درباره خسارت های باران

توضیح مدیر نمایشگاه کتاب درباره خسارت های بارانتوضیح مدیر نمایشگاه کتاب درباره خسارت های باران

مدیر کمیته رفاهی و اجرایی نمایشگاه کتاب تهران گفت ناشرانی که بر اثر بارش باران کتاب ها ی شان خسارت دیده می توانند به این کمیته مراجعه و از بیمه استفاده کنند.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایسنا، حسین صفری در بازدید از غرفه های مستقر در فضای باز بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر ْآفتاب بعد از باد و باران شدید امروز عصر (چهارشنبه، 22 اردیبهشت) گفت: باران شدید بود و این باران اگر در هرجایی از شهر می آمد باعث ایجاد مشکلاتی می شد.
او افزود: در حال حاضر سقف هیچ کدام از سالن های فضای باز به خاطر باران دچار آسیب نشده است. اما به خاطر حجم زیاد باران برخی از غرفه ها از کف آسیب دیده و دچار خساراتی شده اند. ولی تمام خسارات توسط بیمه که نماینده آن در نمایشگاه مستقر است جبران می شود و این دسته از غرفه داران برای رسیدگی به مشکل پیش آمده باید به کمیته اجرایی و رفاهی نمایشگاه مراجعه کنند.
مدیر کمیته رفاهی و اجرایی نمایشگاه کتاب تهران اظهار کرد: البته گفته من در رابطه با چکه نکردن سالن ها مربوط به سازه های مستقر در فضای باز است ولی فرود امدن آب باران از سقف سالن های سه قلو (ناشران عمومی) را قبول داریم و خسارت ها توسط بیمه جبران خواهد شد.
صفری همچنین گفت: آب گرفتگی ها مربوط به بخش ناشران دانشگاهی و آموزشی بوده است.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات