.
loading...

آکاایران: تسهیلات و امکانات ویژه برخی خودروها سوژه «جناب خان» شدند

تسهیلات و امکانات ویژه برخی خودروها سوژه «جناب خان» شدند

آکاایران: تسهیلات و امکانات ویژه برخی خودروها سوژه «جناب خان» شدند

تسهیلات و امکانات ویژه برخی خودروها سوژه «جناب خان» شدندتسهیلات و امکانات ویژه برخی خودروها سوژه «جناب خان» شدند

حضور فرشتگانی که آرامش را برای همه ما به ارمغان آوردند و تیکه های «جناب خان» به خودروها و تسهیلات خیلی خوب آنها بخش هایی از «خندوانه» دیشب بود.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ در جای جای کشورمان هستند انسان هایی که سال ها پیش برای دفاع و محافظت از مرزها و جان هایی که امروز طعم امنیت را می چشند؛ رفتند و جنگیدند. همان ها که برخی هایشان رفتند و بعضی قسمتی از خودشان را جا گذاشتند و برگشتند، جانبازانی که سالروز ولادت ابوالفضل(ع) به نامشان شده.
این روز بهانه ای شد تا «خندوانه» هم میزبان آن ها باشد و شبی پر از درد و دل قهرمانانه را رقم بزند.
در بخشی از این برنامه بعد از خنده ابتدایی معروف، سه تن از جانبازان 70 درصد حاضر در استودیو برای اجرای تیراندازی با کمان با ویلچرهایشان جلو آمدند و هنرنمایی کردند  و بعد هم میکروفون بین مهمانان دست به دست چرخید و هر کدام حرف ها زدند.
یکی از این جانبازان که از 20 سالگی از ناحیه دوچشم به این درجه رسیده بود، درباره حالش گفت: اگر بگذارند خوب است؛ چرا که محبت ها و کمک های زیاد گاهی مانع می شوند تا با خودم باشم، هرچند که این کارها لطف دوستان را  می رساند.
وی همچنین عنوان کرد: من گاهی حس می کنم همانطور که ما مسئولان را نمی بینیم، آن ها  هم ما را نمی بینند و راحت از کنارمان رد می شوند. مسئولان باید نگرششان را به ایثارگران تغییر دهند و آن ها را نه به عنوان مصرف کننده بلکه به عنوان تولیدکنندگان فرهنگ ایثار و شهادت ببینند.
روایت تسهیلات مثلا عالی خودرو از زبان «جناب خان»
 بعد از مقداری گپ و گفت با تعدادی از جانبازان حاضر و یک رفت و برگشت، نوبت به شخصیت بنفش «خندوانه» رسید و «جناب خان» با یک جعبه شیرینی در حالی که شعر «آوردنش، آوردنش، دست داماد سپردنش» را می خواند وارد شد و اعلام کرد که ماشین خریده است.
او در ادامه در پاسخ به اینکه با کدام پول ماشین خریده گفت: یک وام که البته وام نه تسهیلات خودرو است را می گیری و با اون ماشین می خری. بعد کم کم پولش را  با اینکه 3، 4 برابر قیمت اصلی شده  حساب می کنی. ولی باز خوبه، مگر نه؟!
یکی دیگر از تعریف های «جناب خان» به آپشن ها و مزایای ماشینش بر می گشت که بعد از 60 متر پودر شد. ماشینی که به قول او وقتی سوئیچ را در آن چرخاند، شاید باورتان نشود ولی روشن شد؛ چون در خیلی از موارد بوده که ماشین حتی روشن هم نمی شده.
موکت بودن صندوق عقب، روشن شدن چراغ پشت ماشین هنگام ترمز، سان روفی که هم هست و هم نیست؛ یعنی طوری که زمان بارش باران آب از درزها و سوراخ ها وارد می شود، از ویژگی ها و آپشن ها ی این ماشین بود.
شک بین خرید ماشین یا وانت آن مورد دیگری بود که «جناب خان» از جوان پرسید و بعد با نشان دادن لنگه دمپایی گفت: وانت آن مثل همینه!
خلاصه این صحبت ها تا تنفس رسانه ای بعدی ادامه داشتند و پس از آن بحث مجدداً سمت جانبازها و شنیدن حرف آن ها رفت.
در این بین «عمو موسی» که از جانبازان قطع نخاعی و البته پرسپولیسی هم بود، حضور داشت. هواداری که شاید خیلی ها او را بارها در کنار زمین زمان بازی پرسپولیس دیده اند.
جانباز دیگری که پایش را از دست داده بود، به همراه چند نفر دیگر نیز از زمان روی دادن این اتفاق برای خودشان گفتند و بعد دختر یکی از آن ها که پدرش جانباز 70 درصد قطع نخاعی بود، متنی که پر از افتخار به این پدر بود را خواند.
 
در پایان رامبد جوان یادآور شد، نسل جانبازهای بعد از جنگ خانواده هایشان هستند؛ چون آن ها هم به نوبه خود ایثارگری و مقاومت کردند و با وجود همه مشکلات در تمام لحظات همراه این عزیزان بودند و هستند.
و آرزوی سلامتی و دل شاد هم در آخر، پایان بخش «خندوانه» ای دیگر شد.


شاد باشید.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات