.
loading...

آکاایران: «علی البدل» شنبه ۲۵ اردیبهشت کلید می خورد / کار در همدان

«علی البدل» شنبه ۲۵ اردیبهشت کلید می خورد / کار در همدان

آکاایران: «علی البدل» شنبه ۲۵ اردیبهشت کلید می خورد / کار در همدان

«علی البدل» شنبه ۲۵ اردیبهشت کلید می خورد / کار در همدان«علی البدل» شنبه ۲۵ اردیبهشت کلید می خورد / کار در همدان

سریال «علی البدل» شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در روستایی حوالی همدان به کارگردانی سیروس مقدم کلید می خورد.

به گزارش آکاایران: به گزارش مهر، سریال «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم که این روزها در مرحله پیش تولید است قرار است در ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما به نمایش در آید.
الهام غفوری تهیه کننده این سریال با اشاره به زمان شروع تولید سریال اعلام کرد که سریال روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در روستایی حوالی همدان کلید می خورد.
این سریال داستانی متفاوت دارد و در خلاصه داستان آن آمده است: من علی البدل هستم، فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی؛ حرف نزنم میگن مگه لالی، حرف بزنم میگن حق رای نداری. خلاصه هم هستم هم نیستم.
پیش از این هومن حاجی عبداللهی خبر داده بود که عوامل این سریال قرار است فردا چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت به همدان بروند تا خود را برای تصویربرداری آماده کنند.
مهدی فخیم زاده، محسن تنابنده، هادی کاظمی، مهدی هاشمی، احمد مهرانفر، ناهید مسلمی، محمود جعفری، هومن حاجی عبدالهی، حسین محب اهری، مهسا باقری، هدیه آزاده و فروغ قجابگلی از جمله بازیگرانی هستند که حضورشان در این مجموعه تلوزیونی قطعی شده است.
سایر عوامل سریال «علی البدل» عبارتند از محسن تنابنده سرپرست نویسندگان، خشایار الوند نویسنده، حسن وارسته مشاور، فرشاد گل سفیدی مدیر تصویربرداری، افسر نژادایمانی طراح صحنه و لباس، مجید اسکندری طراح گریم، امیر پرتوزاده مدیر صدابرداری.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات