.

یک فیلم ایرانی در «بروکلین» آمریکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد یک فیلم ایرانی در «بروکلین» آمریکا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: یک فیلم ایرانی در «بروکلین» آمریکا

یک فیلم ایرانی در «بروکلین» آمریکا
,[categoriy]

آکاایران: یک فیلم ایرانی در «بروکلین» آمریکا

یک فیلم ایرانی در «بروکلین» آمریکا,[categoriy]

فیلم سینمایی «گمیچی» ساخته مجید اسماعیلی پارسا بعد از درخشش در جشنواره کودک همدان، در اولین حضور بین المللی اش به بخش مسابقه نوزدهمین جشنواره «بروکلین» آمریکا راه پیدا کرد.

به گزارش آکاایران: هدف این جشنواره که توسط انجمن فیلم بروکلین تأسیس شده است، فراهم نمودن گفتمان عمومی در بروکلین به منظور پیشبرد منافع عمومی فیلم ها و تولیدات مستقل فیلم و جلب توجه سراسر جهان به بروکلین به عنوان یک مرکز سینمایی است. جشنواره فیلم ها را در شش بخش بلند داستانی، مستند بلند، کوتاه داستانی، مستند کوتاه، انیمیشن و تجربی به رقابت می گذارد و در این دوره فیلم «گمیچی» در بخش مسابقه بلند حضور خواهد داشت و با فیلم هایی از امریکا، کانادا، هند و... رقابت خواهد کرد. همچنین حضور این فیلم در بخش مسابقه جشنواره فیلم های ایرانی زوریخ نیر قطعی شده است.
یازدهمین دوره این جشنواره ۳ تا ۱۲ ژوئن در نیویورک برگزار می شود.
گمیچی روایتگر داستان نوجوانی به نام حسن است که سعی دارد کشتی به گل نشسته پدرش که در دریاچه ارومیه قرار دارد را برای روز تولد او احیا کند که در این راستا با معضلات و مشکلات بسیاری مواجه می شود.
عوامل ساخت این فیلم عبارت اند از کارگردان: مجید اسماعیلی پارسا؛ تهیه کننده: جواد قلی زاده؛ نویسندگان: مجید اسماعیلی و امیر عبدی، تدوینگر: اسماعیل منصف، مدیر تصویربرداری: محمد فکوری؛ صدابردار: مهدی اکبریان پور، طراحی و ترکیب صدا: آرش قاسمی، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، بازیگران: مهدی مهاجری، مجید دریس، یوسف خداپرست، یوسف بختیاری، حمیده مقدس زاده.

 

 

اخبار فرهنگی و هنری - سینماپرس

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

یک فیلم ایرانی در «بروکلین» آمریکا گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات