.

ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در جدیدترین فیلم اصغر فرهادی (+عکس)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در جدیدترین فیلم اصغر فرهادی (+عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در جدیدترین فیلم اصغر فرهادی (+عکس)

,[categoriy]

آکاایران: ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در جدیدترین فیلم اصغر فرهادی (+عکس)

ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در جدیدترین فیلم اصغر فرهادی (+عکس)«فروشنده» روز 21 می (اول خرداد) یعنی یک روز قبل از مراسم اختتامیه در دو سانس 12 ظهر و 22 شب به وقت محلی به روی پرده می رود و قرار است از ماه نوامبر در فرانسه به اکران عمومی شود.

به گزارش آکاایران: سایت جشنواره بین المللی فیلم کن تصاویری جدید از فیلم «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی به عنوان یکی از فیلم های حاضر در بخش رقابتی این رویداد منتشر کرد.
به گزارش ایسنا، فیلم «فروشنده» جدیدترین ساخته اصغر فرهادی که به عنوان آخرین فیلم به بخش رقابتی جشنواره کن اضافه شد برای کسب جایزه نخل طلای کن بهترنی فیلم این رویداد سینمایی با 20 فیلم دیگر رقابت خواهد داشت.
پخش کننده جهانی این فیلم، کمپانی «ممنتو» است که این فیلم را با عنوان انگلیسی The Salesman اکران می کند و عنوان فرانسوی این فیلم به دلیل آنکه اخیرا فیلمی با نام «فروشنده» در فرانسه ساخته شده است با عنوان فرانسوی (LE CLIENT) خواهد بود.
هنوز جزئیات زیادی از داستان فیلم جدید اصغر فرهادی منتشر نشده است، اما فرهادی این فیلم را داستانی معاصر روایتگر زندگی زوجی توصیف کرده است که رابطه آنها تحت تاثیر شرایط اجتماعی است.
بازیگران اصلی این فیلم شهاب حسینی و ترانه علیدوستی هستند.
«فروشنده» روز 21 می (اول خرداد) یعنی یک روز قبل از مراسم اختتامیه در دو سانس 12 ظهر و 22 شب به وقت محلی به روی پرده می رود و قرار است از ماه نوامبر در فرانسه به اکران عمومی شود.

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

,[categoriy]

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در جدیدترین فیلم اصغر فرهادی (+عکس) گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات