.

آکاایران: ایرج راد از کم کاری این روزهایش می گوید

ایرج راد از کم کاری این روزهایش می گوید

آکاایران: ایرج راد از کم کاری این روزهایش می گوید

ایرج راد از کم کاری این روزهایش می گویدایرج راد از کم کاری این روزهایش می گوید

بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینما می گوید یکی از دلایلی که این روزها به شدت از سینما و تلویزیون دور است تعهدی است که به خانه تئاتر و همصنفان خود دارد.

به گزارش آکاایران: ایرج راد بازیگر پیشکسوت و رئیس خانه تئاتر ایران درگفت وگو با هنرآنلاین درباره دوری خود از سینما و تلویزیون گفت: بخشی از آن برمی گردد به مسائل خانه تئاتر و مشکلاتی که برای ساخت و ساز این مکان داشتیم. ضمن این که باید این نکته را هم اضافه کنم، این روزها هر کاری را قبول نمی کنم. خود خانه تئاتر محدودیت هایی ایجاد کرده که شاید من کاری را دوست داشته باشم، اما به خاطر مسائل خانه تئاتر نتوانم این کارها را بپذیرم.
او افزود: در این چند سالی که در این عرصه کار کردم تیم تولید آن مجموعه و یا اثر سینمایی با من کنار آمدند به نوعی اعلام کردم حضور من باید در خانه تئاتر پر رنگ باشد و من به طور مدوام نمی توانم در خدمت تیم تولید شما باشم. بسیاری از این تیم ها با من کنار آمدند و با من همکاری داشتند و بسیاری از این پروژ ه ها را نیز به خاطر مشکلاتی که در خانه تئاتر داشتم قبول نکردم. از سوی دیگر با برخی از کارهای جدیدی که پیشنهاد شده نیز نتوانستم ارتباط برقرار کنم.
وی ادامه داد: در طی این سال ها در حوزه سینما و تلویزیون فعالیت داشتم ولی به طور ممتد نبوده است، سعی کردم همیشه به فعالیت در بازیگری ادامه دهم و سعی کنم از این حرفه دور نمانم. اگر خاطرتان باشد من در سریال "مدار صفر درجه" و سریال هایی از این دست کار کردم، اما به دلیل مسئولیتم در خانه تئاتر نمی توانم تمام کارهایی که پیشنهاد می شوند را بپذیرم.
بازیگر سریال "امیرکبیر" در پاسخ به این سؤال که چقدر حضور کارگردان های جوان باعث این دوری شده است بیان کرد: چه در سینما و چه در قاب تلویزیون شرایط برای من اینگونه رقم زده نشده است. فعالیت صنفی در خانه تاتر اولین گزینه و دغدغه من است، چرا که اینجا مسئولیت سنگینی دارم و بنا براین تعهد خود را متعهد می دانم که به همصنفی های خودم خدمت کنم.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات