.

۲ سریال جدید در راهند / شبکه دو بعد از «کیمیا» به سراغ «یکتا» رفت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ۲ سریال جدید در راهند / شبکه دو بعد از «کیمیا» به سراغ «یکتا» رفت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ۲ سریال جدید در راهند / شبکه دو بعد از «کیمیا» به سراغ «یکتا» رفت

۲ سریال جدید در راهند / شبکه دو بعد از «کیمیا» به سراغ «یکتا» رفت
,[categoriy]

آکاایران: ۲ سریال جدید در راهند / شبکه دو بعد از «کیمیا» به سراغ «یکتا» رفت

۲ سریال جدید در راهند / شبکه دو بعد از «کیمیا» به سراغ «یکتا» رفت,[categoriy]

شبکه دو سریال های «یکتا» و «آرام می گیریم» را به مجموعه سریال هایی که برای پخش در سال 95 در نظر گرفته است، اضافه کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش فارس، سریال «یکتا» که به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو در مرحله پیش تولید قرار گرفته یک ملودرام خانوادگی 26 قسمتی است که از اول اردیبهشت ماه در مرحله تولید و انتخاب بازیگر قرار می گیرد.
بر اساس این خبر بهروز مفید تهیه کننده، شهرام شاه حسینی کارگردان، علی دادرس و آزیتا ایرایی به عنوان فیلمنامه نویس در  پروژه «یکتا» حضور دارند.
یکتا با محوریت موضوعی همدلی و ایثار در یک خانواده ایرانی به نقش مهم و تاثیر گذار زن در سرپرستی و تربیت فرزند بعد از فوت همسر و دفاع از حقوق و کیان خانواده در این شرایط می پردازد.پیش بینی زمان پخش این سریال از شبکه دو سیما، پاییز امسال در نظر گرفته شده است.
*روایت شبکه دو از سال های دفاع مقدس در «آرام می گیریم»
همچنین پیش تولید سریال «آرام می گیریم» به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو و مشارکت انجمن سینمای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، آغاز شد.
این سریال 42 قسمتی را که در حوزه دفاع مقدس ساخته می شود روح الله سهرابی کارگردانی و فرهاد گلی تهیه خواهد کرد. فریدون فرهودی و فروغ فروهیده این سریال را نوشته اند تا مخاطبان شبکه دو بیشتر با فعالیت و تلاشهای ایثارگرانه کسانی که امنیت مرزهای کشور را تامین می کنند، آشنا شوند.
توجه به دفاع مقدس و نقش رزمندگان دیروز و مدافعان فعال امروز مرزهای ایران در ایجاد امنیت در کشور و آرامش در خانواده ها از موضوعات در نظر گرفته شده برای این سریال است.
طبق برنامه ریزی انجام شده، «آرام می گیریم»، نیمه دوم سال از شبکه دو روی آنتن خواهدرفت.

 

اخبار فرهنگی و هنری - فارس

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

۲ سریال جدید در راهند / شبکه دو بعد از «کیمیا» به سراغ «یکتا» رفت گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات