ثریا حکمت به کما رفت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ثریا حکمت به کما رفت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ثریا حکمت به کما رفت

ثریا حکمت به کما رفت
,[categoriy]

آکاایران: ثریا حکمت به کما رفت

ثریا حکمت به کما رفتاین بازیگر که در اوایل سال جدید به دلیل مسمویت دارویی به بیمارستان منتقل شده بود با بهبود نسبی شرایطش ترخیص شده بود که بامداد امروز 16 فروردین ماه به دلیل تشنج بار دیگر به بیمارستان منتقل شد و به کما رفت.

به گزارش آکاایران: ثریا حکمت بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به کما رفت.
 این بازیگر که در اوایل سال جدید به دلیل مسمویت دارویی به بیمارستان منتقل شده بود با بهبود نسبی شرایطش ترخیص شده بود که بامداد امروز 16 فروردین ماه به دلیل تشنج بار دیگر به بیمارستان منتقل شد و به کما رفت.

 

,[categoriy]

 
امین تارخ رئیس انجمن بازیگران که به همراه فرامرز روشنایی مدیرروابط عمومی این انجمن بر بالین حکمت حاضر شده بود به ایسنا گفت: از طریق خانه سینما مطلع وضعیت ایشان شدیم که متأسفانه وضعیت مناسبی ندارند و بخشی از مغز از کار افتاده است و تنفس به وسیله دستگاه انجام می شود.
وی ادامه داد: برای درمان نیاز به بیمارستانی است که مجهز به نورولوژی و آی سی یو باشد که قرار است این انتقال صورت گیرد.

 

,[categoriy]

 
دختر ثریا حکمت هم درباره وضعیت مادرش به ایسنا گفت: بنابر اعلام پزشکان مادرم به دلیل لخته شدن خون به کما رفته است و در حال حاضر منتظر هماهنگی جهت انتقال هستیم.
ثریا حکمت که بیش از 12 سال است فعالیت بازیگری ندارد در آثاری چون «نقطه ضعف»، «تصویر آخر»، «خواستگاری»، «نیش»، «آواز قو» و فیلم به یاد ماندنی «ای ایران» ناصر تقوایی به ایفای نقش پرداخته است.

 

,[categoriy]

 
به گزارش ایسنا، سال ، ثریا حکمت در گفت وگویی با ایسنا که در آن مقطع بازتاب وسیعی داشت از شرایط زندگی اش گلایه کرد و پس از آن برخی ها به او وعده ی حمایت دادند.

,[categoriy]

 

اخبار فرهنگی - ایسنا

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

ثریا حکمت به کما رفت گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات