آخرین وضعیت جسمی و درمانی کیارستمی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آخرین وضعیت جسمی و درمانی کیارستمی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آخرین وضعیت جسمی و درمانی کیارستمی

آخرین وضعیت جسمی و درمانی کیارستمی
,[categoriy]

آکاایران: آخرین وضعیت جسمی و درمانی کیارستمی

آخرین وضعیت جسمی و درمانی کیارستمی,[categoriy]

قائم مقام وزیر بهداشت درباره آخرین وضعیت جسمی و درمانی "عباس کیارستمی" گفت: طبق نتیجه پاتولوژی وی که دیروز نهایی شد، بیماری وی زائده بدخیمی نیست و اگر این مرحله را رد کند، جای نگرانی برای وی وجود ندارد.

به گزارش آکاایران: به گزارش ایسنا، دکتر ایرج حریرچی درباره وضعیت کیارستمی که از چندی پیش در بیمارستان بستری شده است، گفت: وزیر بهداشت 13 فروردین ماه از این کارگردان کشورمان عیادت و با پزشکان شان صحبت کردند.
وی افزود: روز گذشته نیز هیاتی متشکل از دکتر ایرج فاضل، دکتر ظفرقندی و بنده جلسه ای طولانی با تیم پزشکی و سپس خانواده کیارستمی داشتیم و شرایط شان را به صورت کامل مورد بررسی قرار دادیم. تیم کاملی از نظر پزشکی و تجهیزاتی برای این هنرمند ارزشمند کشورمان در نظر گرفته شده است. بنابراین امیدواریم این کارگردان کشورمان که از سرمایه های کشور هستند، سلامتش را بازیابد.
وی افزود: در حال حاضر پزشکی و درمان های آن در همه دنیا عوارض زیادی را بر جا می گذارد. برای کیارستمی نیز عوارض متعددی پیش آمده بود، اما در حال حاضر وی مقداری از شرایط بحرانی خارج شده است. همچنین طبق نتیجه پاتولوژی وی که دیروز نهایی شد، بیماری وی زائده بدخیمی نیست و اگر این مرحله را رد کند، جای نگرانی برای وی وجود ندارد.

 

اخبار فرهنگی و هنری - ایسنا

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

آخرین وضعیت جسمی و درمانی کیارستمی گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات