دلایل جدایی «محراب قاسم خانی» از «دورهمی» / من و پیمان ۳ سال است اجازه فعالیت در تلویزیون نداریم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دلایل جدایی «محراب قاسم خانی» از «دورهمی» / من و پیمان ۳ سال است اجازه فعالیت در تلویزیون نداریم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دلایل جدایی «محراب قاسم خانی» از «دورهمی» / من و پیمان ۳ سال است اجازه فعالیت در تلویزیون نداریم

دلایل جدایی «محراب قاسم خانی» از «دورهمی» / من و پیمان ۳ سال است اجازه فعالیت در تلویزیون نداریم
,[categoriy]

آکاایران: دلایل جدایی «محراب قاسم خانی» از «دورهمی» / من و پیمان ۳ سال است اجازه فعالیت در تلویزیون نداریم

دلایل جدایی «محراب قاسم خانی» از «دورهمی» / من و پیمان ۳ سال است اجازه فعالیت در تلویزیون نداریم,[categoriy]

محراب قاسم خانی گفت: من و برادرم پیمان مدت ۳ سال است اجازه فعالیت در تلویزیون نداریم و متاسفانه دوستان در سازمان صدا و سیما هیچ دلیلی برایم نیاورده اند و فقط گفتند ممنوع الکاری.

به گزارش آکاایران: «محراب قاسم خانی» که پیش از این در عناوین غیر رسمی از او به عنوان کارگردان برنامه «دورهمی» نام برده می شد، در گفت وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درباره عدم حضورش از هفته پیش در این برنامه گفت: از هفته گذشته به من اعلام کردند که دیگر نباید در لوکیشن برنامه «دورهمی» حضور پیدا کنم و به عبارتی ممنوع الورود به لوکیشن شدم.
وی ادامه داد: تا الان هم برای رفع این ممنوعیت پیگیری های فراوانی کردم که لااقل دلیلش را متوجه شوم، اما متاسفانه دوستان در سازمان صدا و سیما هیچ دلیلی برایم نیاورده اند و تنها به گفتن این جمله بسنده کردند که ممنوع الکاری.
نویسنده سریال «پژمان» در ادامه افزود: حتی از سه سال پیش من را در صدا و سیما ممنوع کردند و در این مدت نیز دو متن برای سریال نوشتم که یکی از آنها «تلفن» نام داشت و قرار بود تا مسعود ردایی و سعید آقاخانی آن را بسازند،اما به دلایلی این اتفاق نیفتاد و بعد از آن نیز چند قسمت از متن سریالی دیگر را در حال نگارش داشتم که به یکباره همه چیز  منتفی شد.
قاسم خانی با اشاره به حضور خود در شبکه های مجازی نیز گفت: همانطور که می دانید در شبکه های مجازی فعالیت پررنگی دارم، اما این موضوع، دلیل ممنوع بودن کارهای من نیست،چراکه برادرم پیمان قاسم خانی هم با اینکه هیچ صفحه ای در این شبکه ها ندارد، ممنوع الفعالیت است.
نویسنده سریال «ساختمان پزشکان» در ادامه بیان داشت: به هر حال «دورهمی» برنامه ای بود که ایده اولیه اش با من بود و حضور در آن را بسیار دوست داشتم،اما زمانی که چندین بار می گویند نباید قدم در لوکیشن برنامه بگذاری دیگر به غرور آدم برمی خورد.
به گزارش فارس، برنامه «دورهمی» از نوروز 95 روی آنتن شبکه نسیم رفت و در آن افرادی چون: مهران مدیری،سیامک انصاری،الیکا عبدالرزاقی،شقایق دهقان،مهران رنجبر،امیرمهدی ژوله و ... به ایفای نقش پرداختند. همچنین از ابتدای کلید خوردن این برنامه، نام محراب قاسم خانی به عنوان کارگردان این برنامه مطرح شد،اما از قسمت ابتدایی نام او در تیتراژ «دورهمی» دیده نمی شد تا اینکه به جدایی وی از این برنامه که خود کارگردان آن بود منجر شد.

 

اخبار فرهنگی و هنری - فارس

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

دلایل جدایی «محراب قاسم خانی» از «دورهمی» / من و پیمان ۳ سال است اجازه فعالیت در تلویزیون نداریم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات