بهزاد فراهانی: تا از تلویزیون انتقاد کنی فوری می گویند اجنبی و جاسوس هستی!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بهزاد فراهانی: تا از تلویزیون انتقاد کنی فوری می گویند اجنبی و جاسوس هستی! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: بهزاد فراهانی: تا از تلویزیون انتقاد کنی فوری می گویند اجنبی و جاسوس هستی!

بهزاد فراهانی: تا از تلویزیون انتقاد کنی فوری می گویند اجنبی و جاسوس هستی!
,[categoriy]

آکاایران: بهزاد فراهانی: تا از تلویزیون انتقاد کنی فوری می گویند اجنبی و جاسوس هستی!

بهزاد فراهانی: تا از تلویزیون انتقاد کنی فوری می گویند اجنبی و جاسوس هستی!,[categoriy]

بهزاد فراهانی درباره ی لزوم نقدپذیری رسانه ملی گفت: اصلاً نقدپذیر نیستند، چون اصلاً نقدها را گوش نمی کنند و تا کسی می خواهد حرف بزند، می گویند یا اجنبی و جاسوس هستی و یا به جایی وابسته ای.

به گزارش آکاایران: بهزاد فراهانی معتقد است، تلویزیون در این سال ها افت بیننده نداشته، بلکه حذف بیننده داشته است و اگر کسی به تماشای تلویزیون می نشیند به این خاطر است که چیز دیگری برای دیدن ندارد.
این بازیگر  اظهار کرد که در سال های اخیر دیگر شبکه های داخلی را نمی بیند و درباره ی علت این موضوع اظهار کرد: علتش سیاستی است که در حال حاضر تلویزیون به کار می برد.
بازیگر سریال «امام علی(ع)» اضافه کرد: آقای مدیر از زمانی که آمدند، ما به کرات خواهش کردیم که فرصتی بدهند تا از طرف خانه تئاتر با ایشان صحبت کنیم، ولی نپذیرفتند.
بهزاد فراهانی: تا از تلویزیون انتقاد کنی، می گویند اجنبی و جاسوس هستی!
معنی این کار این است که ایشان تئاتر را اصلاً قبول ندارند و در فرهنگشان تئاتر جایی ندارد. به نظر من این نوع نگاه، نگاه رسانه ملی نیست؛ تلویزیونی که در طول سال یک تئاتر هم پخش نکند، از نظر من رسانه ملی نیست.
تئاتر یعنی زندگی، فرهنگ و روا نشناسی و تلویزیونی که به آن نپردازد طبیعتاً نگاه ملی ندارد؛ خیلی ساده است به همین دلایل هم ما چنین رسانه ی ملی را نمی بینیم.
فراهانی در بخشی از سخنانش با اشاره به سریال «حماسه آراد» که بخشی از آن را تصویربرداری کرده بود، ولی به دلایلی تولید آن نیمه تمام باقی ماند، اظهار کرد: سریال مرا توقیف کرده اند و کسی هم به من پاسخ نمی دهد، ایرادی که به این 250 دقیقه وارد است، چیست.
بازیگر سریال «مدینه» درباره ی لزوم نقدپذیری رسانه ملی اظهار کرد: اصلاً نقدپذیر نیستند، چون اصلاً نقدها را گوش نمی کنند و تا کسی می خواهد حرف بزند، می گویند یا اجنبی و جاسوس هستی و یا به جایی وابسته ای.

 

اخبار فرهنگی و هنری - ایسنا

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

بهزاد فراهانی: تا از تلویزیون انتقاد کنی فوری می گویند اجنبی و جاسوس هستی! گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات