.
loading...

عکس های بابک حمیدیان و همسرش

آکاایران: عکس های بابک حمیدیان و همسرش

آکاایران: عکس های مینا ساداتی

عکس های بابک حمیدیان و همسرش

عکس های جدید مینا ساداتی

عکس های بابک حمیدیان و همسرش

عکس های جدید مینا ساداتی

عکس های بابک حمیدیان و همسرش

عکس های جدید مینا ساداتی

بیوگرافی مینا ساداتی

مینا ساداتی در سال ۱۳۶۰ در تهران متولد شده و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته گرافیک از دانشکده هنرهای زیبا تهران و آموزشگاه بازیگری کارنامه میباشد.

به گزارش آکاایران: فیلم های سینمایی مینا ساداتی
    تنها در چند دقیقه سکوت (۱۳۹۳ بهاره صادقی جم)
هاری (۱۳۹۳ احمد انصاری)
عصر یخبندان (۱۳۹۳ مصطفی کیایی)
برف (۱۳۹۲ مهدی رحمانی)
مهمونی کامی[۱]
آفریقا (۱۳۹۱ هومن سیدی)
محمد در نقش آمنه بنت وهب (۱۳۹۰ مجید مجیدی)
خانه پدری (۱۳۸۹ کیانوش عیاری)
سعادت آباد (۱۳۸۹ مازیار میری)
عیار ۱۴ (۱۳۸۷ پرویز شهبازی)
زخم شانه حوا (۱۳۸۶ حسین قناعت)

مینا ساداتی این روز ها در حال بازی در فیلم تنهایی لیلا می باشد

سریال مذهبی اجتماعی «تنهایی لیلاآکا ایران به کارگردانی محمد حسین لطیفی برای پخش از نخستین روز ماه مبارک رمضان آماده می شود و پیش بینی شده که تولید آن تا روزهای پایانی ماه مبارک ادامه داشته باشد.

«تنهایی لیلاآکا ایران که همزمان به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی برای مخاطبان داخلی و خارج از کشور پخش شود، با بازی مینا ساداتی، بهروز شعیبی، اکبر زنجان پور، حسن پورشیرازی، آفرین عبیسی، نسرین مقانلو، برزو ارجمند، رضا رویگری، سعید داخ، بهادر زمانی، علی صالحی و … با حضور سام قریبیان و اندیشه فولادوند به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی به سفارش مرکز فیلم و سریال معاونت برون مرزی تولید می شود.

محمدحسین لطیفی درباره علت پذیرفتن ساخت یک مجموعه مناسبتی برای ماه رمضان توضیح داد: بعد از عید نوروز می خواستم خودم را برای کارگردانی یک فیلم سینمایی آماده کنم. به دلیل شرایط جسمانی ام و فشارهای ناشی از کارهای مناسبتی تمایلی به سریال سازی نداشتم اما وقتی فیلمنامه حامد عنقا برایم ارسال شد، فضای قصه مرا به ساخت این سریال ترغیب کرد. تهیه کننده این سریال از دوستان خوب من است و دعوتشان را پذیرفتم.

وی افزود: سال ها قبل با سریال «صاحب دلانآکا ایران و دو سال گذشته با مجموعه «دودکشآکا ایران مهمان لحظه های افطار مردم بودم. اما با خواندن قصه «تنهایی لیلاآکا ایران تصور کردم که جای خالی آن سال هاست که بین سریال های ماه رمضان احساس می شود. این سریال اثری درخور شأن این ماه مبارک است نه به این معنی که سایر سریال ها چنین ویژگی ندارند، بلکه به خاطر وزانت آن و به خاطر ژانر مذهبی، اجتماعی است که به آن تعلق دارد. «تنهایی لیلاآکا ایران صرفا نمایشی ساده از زندگی نیست بلکه به دنبال ریشه های خوبی و درستی است.

این کارگردان با اشاره به نزدیکی فضای «تنهایی لیلاآکا ایران با «صاحب دلانآکا ایران بیان کرد: «تنهایی لیلاآکا ایران عطر و بویی از «صاحب دلانآکا ایران را با خود دارد و به نوعی حال و هوای آن را تکرار می کند. خود من با خواندن فیلمنامه این مجموعه احساس کردم که به «سفر سبزآکا ایران هم نزدیک است. از جنس «میوه ممنوعهآکا ایران ساخته حسن فتحی است که هر یک از زمان پخش خود توجه بینندگان بسیاری را به خود جلب کردند.

لطیفی در پاسخ به این که آیا رگه هایی از طنز در کار وجود دارد یا نه، ادامه داد: شخصیت های شیرینی در متن سریال تعریف شده اند اما نه به این معنا که با سریال طنزی رو به رو باشیم. در واقع لحظاتی در این سریال وجود دارد که عین زندگی است.

وی با اشاره به فشار کاری و شتاب سریال های مناسبتی عنوان کرد: فشار کاری برای ساخت مجموعه های مناسبتی به قدری زیاد است که شاید تنها فاصله ای سه یا چهار ساعته بین دو روز کاری وجود دارد؛ بنابراین وقتی این فشار کاری بر همه عوامل یک سریال تحمیل می شود، باید حرف های خوبی برای در میان گذاشتن با بیننده داشت. حرف هایی که با لحظه های افطار همراه و هماهنگ باشد و علاوه بر آن باید آموزش را هم چاشنی کار کرد.

لطیفی درباره ی آخرین وضعیت تولید این سریال توضیح داد: در حال حاضر گروه کار خود را در منزل زرین (حسن پورشیرازی) و همسر او نسرین (نسرین مقانلو) دنبال می کند. تصویربرداری در این لوکیشن که در منطقه لواسانات واقع شده، تا دو روز آینده ادامه دارد. همچنین ۹۰ درصد لوکیشن های ما در همین منطقه است. اندیشه فولادوند در نقش کتایون نیز جدیدترین بازیگری است که به گروه اضافه شده و شش روزی است که مقابل دوربین رفته است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد «تنهایی لیلاآکا ایران بتواند در پایان دعای خیر مردم را بدرقه راهمان کند.

بیوگرافی بابک حمیدیان

بابک حمیدیان،متولد ۱۳۵۹ تهران و فارغ التحصیل رشته بازیگری با گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد است.سینما را در سال ۱۳۸۲ با بازی در فیلم (قدمگاه) آغاز می کند،ولی پیش از آن حرفه بازیگری را از سال ۱۳۷۹ در گروه تئاتر (بازی) به سرپرستی آتیلا پسیانی آغاز کرده بود.حمیدیان، درطول یک دهه فعالیت در سینما، تئاتر و تلویزیون، بسیار خوش درخشیده است و خود را به عنوان بازیگری توانا، انعطاف پذیر، با مطالعه و هنری، معرفی کرده است و نظر کارگردانان بزرگ سینما از جمله: بهمن فرمان آراء، محمد علی نجفی، پوران درخشنده، ابراهیم حاتمی کیا، احمد رضا درویش و … را به خود جلب کرده و باعث خلق نقش هایی به شدت سخت و ماندگار شده است.

عکس های بابک حمیدیان و همسرش

عکس های دیده نشده بابک حمیدیان

عکس های بابک حمیدیان و همسرش

عکس های بابک حمیدیان

حمیدیان، در تئاتر نیز بسیار خوب ظاهر شده است و با بازی در تئاتر (مکبث)نوشته ویلیام شکسپیر، برنده عنوان مهم و هنری ،مرد سال تئاتر در سال ۱۳۹۲ شد. جوایز متعدد و مهم بازیگری از جمله:جایزه منتقدان سینما در سال ۱۳۹۲ برای ایفای نقش (مراد) در فیلم (هیس دخترها فریاد نمی زنند) و جایزه سیمرغ بلورین نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر، برای ایفای نقش (شهید اصغر وصالی) در فیلم (چ) و ایفای نقش (ابن زیاد) در فیلم (رستاخیز). تمام این عناوین،همه و همه نوید بخش حضور جوانی قدرتمند و توانا درعرصه بازیگری است که به دور از حاشیه ها و ظواهر سینما، تلاش در خلق اثری هنری و ماندگاررا در دنیای بازیگری دارد.

بابک حمیدیان، خود را پرچمدار بازیگران بزرگ و ماندگار نسل های گذشته می داند و معتقد است پرچم هنر و بازیگری را که استاد عزت اله انتظامی به دست استاد خسرو شکیبایی و رضا کیانیان داده است،نگاه دارد و با افتخار، تمرین، تلاش و رنج با مسرت، به جوانان بعد از خود تحویل دهد، حمیدیان درحال اثبات کردن این مسئله نه تنها با زبان، بلکه با عملش است. آنچه که بابک حمیدیان را از دیگر بازیگران جوان و مطرح سینمای ایران متمایز می کند، نه بازی های خوب و متفاوتش است و نه کار با بزرگان سینما و نه جوایز بزرگ و مهمی که دریافت کرده، تفاوت وی ظرفیت بالای وی در انتقاد پذیری است.

 

عکس های بابک حمیدیان و همسرش

بابک حمیدیان، خود را پرچمدار بازیگران بزرگ و ماندگار نسل های گذشته می داند

قسمتی از مصاحبه با بابک حمیدیان

 تعریف بازیگری از نظر بابک حمیدیان چیست؟
بابک حمیدیان: بازیگری در تعریف نمی گنجد، بازیگری یک رفتار عمل گرایانه است. بازیگری، رنج آورترین مسرت دنیاست، نقش ها، بخش هایی از وجوه تو را با خود می کنند و می برند و قسمتی از فرهنگ سرزمینت می شوند. نقشی اگر قواید بازیگری را یعنی آن چیزی که تو از درون می گذاری تا به بیرون منتقل شود، داشته باشد، برای من از کف شویی و کف لیسی زمین شروع می شود تا نقش ابن زیاد بر روی اسب.کم بودن و زیاد بودن نقش، برایم مهم نیست، منظر نقش برایم مهم است.

پیرو کدام متد یا مکتب بازیگری در سینما هستید؟
بابک حمیدیان: با احترام و دانستن متد ها و تعاریف کلاسیک بازیگری، آنها را روی طاقچه می گذارم. بازیگری چیزی است که باید به ثمر بنشیند. مکاتبی چون (برشت)، (استانیسلاوسکی) و مکاتب بازیگری در تئاتر همچون (گرتوفسکی) و (میر هولد) که عوام نمی دانند و حتی نود و نه درصد بازیگران این سرزمین هم حتی از (میر هولد) اسم نشنیدند و دلیلی هم نداشته که بشناسند! چون در سینما با رابطه وارد شدند و متاسفانه هر کسی به اسم بازیگر دراین عرصه حضور دارد!

از سال ۸۲ که با «قدمگاهآکا ایران در سینما دیده شدی تا الان روند رو به رشدی داشته ای، طبق نقشه جلوی می روی؟
بابک حمیدیان: خدا را شکر. قبل از «قدمگاهآکا ایران یک تجربه ناقص در «مزرعه پدریآکا ایران و تجربه چند تا اجرا با آتیلا پسیانی وجود دارد؛ یعنی قبل از اینکه «قدمگاهآکا ایران پیشنهاد شود، یک سابقه چهار، پنج ساله بازی در تئاتر حرفه ای داشتم. به نظر می آید مسیر خیلی فرساینده ای بوده، چون اصولا این مدل خیلی دیربازده است و تو همواره کمین کرده ای تا وقتت برسد و بگویی: «خیلی خب؛ حالا من را ببینید.آکا ایران

در تاریخ سینما ما نمونه زیاد سراغ داریم که زود به نتیجه رسیده اند ولی زمان ثابت کرده کسی که همان ابتدا روی عرش می رود الزاما، آن بالا نمی ماند. سینما الک خیلی بزرگی است و اگر مواظب خودت نباشی، همواره خطر افتادن تهدیدت می کند. هر سال هم که جلو می روم، فکر می کنم به چه ابزاری مسلط شوم که در این دایره بمانم.

بابک حمیدیان حرفه بازیگری را از سال ۱۳۷۹ در گروه تئاتر آغاز کرد


دوست دختر و شریک زندگی خودت را پیدا کن+عکس
آکا ایران
آکا ایران » بازیگران و هنرمندان » اخبار فرهنگی » عکس های بابک حمیدیان و همسرش

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات