.
loading...

آکاایران: «دورهمی» به استقلالی ها رسید! / ابراز ارادت طالب لو به عابدزاده

«دورهمی» به استقلالی ها رسید! / ابراز ارادت طالب لو به عابدزاده

آکاایران: «دورهمی» به استقلالی ها رسید! / ابراز ارادت طالب لو به عابدزاده

«دورهمی» به استقلالی ها رسید! / ابراز ارادت طالب لو به عابدزاده«دورهمی» به استقلالی ها رسید! / ابراز ارادت طالب لو به عابدزاده

برنامه تلویزیونی «دورهمی» شب گذشته با موضوع سربازی و میزبانی دروازه بان استقلالی ها به روی آنتن رفت.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ شب های جمعه و شنبه راس ساعت 23، نوبت به «دورهمی» شبکه نسیم با اجرای مهران مدیری می رسد که مهران مدیری شب گذشته، پس از سلام و خوش آمدگویی به تماشاگران حاضر در استودیو به موضوع سربازی اشاره کرد و از فواید خدمت نظام وظیفه، خاطره بازی های آن دوران و همچنین راهکار های معافیت گفت.
مهمان های حاضر در استودیوی «دورهمی» در شب گذشته با شال های آبی به میزبانی وحید طالب لو رفتند و مهران مدیری به گفتگو با این فوتبالیست نشست.
وحید طالب لو در ابتدا صحبت های خود را با خاطره ای از دوران سربازی و تیم جام رمضان در پادگان شهید صدوقی یزد آغاز کرد و به خاطر ارادت به احمدرضا عابدزاده بیان کرد: دهه 60 اوج روزهای طلایی احمدرضا عابدزاده بود و به  دلیل اینکه خانواده ما همه اهل فوتبال و ورزش بودند، از همان ابتدا عاشق دروازه بانی بودم و به سمت فوتبال کشیده شدم.
وی در ادامه در خصوص رفت و برگشتش به تیم استقلال گفت: این بدیهی است که در مقطعی به فراخور فضایی که برای من در استقلال رقم نخورد و عرصه برایم تنگ شد، از این تیم خداحافظی کردم و در سال گذشته بود که به درخواست امیر قلعه نوعی دوباره به تیم استقلال برگشتم.
طالب لو با بیان اینکه از کلمه «منشوری» خوشم نمی آید، اظهار داشت: خدا را شکر تا به امروز منشوری نشدم و به عقیده من اسم قشنگی ندارد و اصلا از آن خوشم نمی آید.
دروازه بان تیم راه آهن تهران در ادامه در پاسخ به این سوال که اگر فوتبالیست نمی شدید چه شغلی را انتخاب می کردید، بیان کرد: اگر فوتبالیست نمی شدم، رشته برق و برق کاری را انتخاب می کردم و فعالیتم را در آن عرصه ادامه می دادم.
طالب لو در خصوص ارزشمندترین هدیه ای که برای فرزندانش می گذارد، اظهار داشت: همیشه ارزشمندترین یادگاری که می شود برای فرزندان گذاشت، خوشرویی و خوش رفتاری با مردم و اطرافیان است که من از پدر یاد گرفتم و برای بچه هایم به یادگار می گذارم.
در برنامه «دورهمی» شب گذشته، مهران مدیری با حضور حسین طالب لو پدر وحید، این فوتبالیست را غافلگیر کرد و از دروازه بان استقلال خواست که بخشی از بازی مهران رنج بر را به روی صحنه بازی کند.
پدر وحید طالب لو (حسین طالب لو) در ادامه گفتگوهای مهران مدیری به بزرگترین نقطه ضعف پسرش اشاره کرد و گفت: بزرگترین نقطه ضعف وحید گل بد خوردن است؛ یعنی گلی که خودش مقصر آن باشد.
طالب لو با بیان اینکه یک سال مصدومیت باعث شد، بهتر و بیشتر به زندگی نگاه کنم، عنوان کرد: در همان یک سالی که بازویم شکست، فرصت مناسبی بود تا نگاهم را به زندگی تغییر بدهم و خیلی بهتر و بیشتر حواسم به اطرافیان و خانواده ام باشد که البته در این یک سال همسر، خانواده و دوستانم خیلی زیاد همراهم بودند و در آن یک سال به اندازه ده سال تجربه کسب کردم.
مهران مدیری در پایان برنامه با بیان اینکه سربازی رفتن باعث این می شود که همه آقایان مرد شوند، تاکید کرد: بودن ما در کنار هم به خاطر رشادت ها و فداکاری های سربازانی است که به پاسداری مرزها رفته اند تا ما الان در آرامش باشیم.

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات