.
loading...

آکاایران: رقابتی از جنس ورزش و هنر در «خندوانه» / حذف گروه دختران باد از مسابقه

رقابتی از جنس ورزش و هنر در «خندوانه» / حذف گروه دختران باد از مسابقه

آکاایران: رقابتی از جنس ورزش و هنر در «خندوانه» / حذف گروه دختران باد از مسابقه

رقابتی از جنس ورزش و هنر در «خندوانه» / حذف گروه دختران باد از مسابقهرقابتی از جنس ورزش و هنر در «خندوانه» / حذف گروه دختران باد از مسابقه

مسابقات خندوانه ای با حضور بانوانی از هنرمندان و ورزشکاران کشورمان در این قسمت از «خندوانه» برگزار شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ «خندوانه» این بار بیشتر از آن که گفتنی باشد دیدنی بود، چرا که از همان ابتدای برنامه بعد از به جا آوردن رسومات همیشگی مثل خنده 30 ثانیه ای و تقدیم شادی که به خلیج همیشگی فارس تعلق گرفت، جوان مهمانانی را برای اجرای مسابقات خندوانه ای دعوت کرد و از بدو ورود  رقابت میان آن ها آغاز شد.
گلاره عباسی و لاله اسکندری بازیگران سینما و تلویزیون در کنار مریم طوسی و الناز کمپانی که از قهرمانان دو میدانی کشورمان هستند، در برنامه حاضر شدند.
گفتنی است؛ مریم طوسی که قهرمان دو 400 متر است لقب سریع ترین دختر ایران را باعنوان دختر باد به خود اختصاص داده. این ورزشکار طی قرعه ای با گلاره عباسی هم گروه شد و کمپانی و اسکندری نیز در یک گروه قرار گرفتند.
در این بین گلاره عباسی از فعالیتش در سریال ماه رمضانی «برادر» به کارگردانی جواد افشار خبر داد و اسکندری هم با پرسش جوان در خصوص طرح دکور «خندوانه» بحث دیواره نگاری را مطرح کرد.
وی که به گفته خودش جزو اولین بانوانی بوده که به سراغ این حرفه رفته، تا کنون حدود 5 هزار کیلومتر از دیوارهای سطح شهر را طی کار با شهرداری نگاشته است.
در ادامه مسابقه با بازی حدس ضرب المثل ها با لب خوانی شروع شد و بعد هم مسابقه پیکچنری یا کلمه و عکس ادامه پیدا کرد.
در بخش دیگری از این مسابقات نوبت به دابسمش رسید که طی آن گروه گلاره عباسی و طوسی بعد از دو شکست بردند، همچنین بیست سوالی نیز یکی دیگر از مسابقات شب قبل بود که طی آن شرکت کننده ها سعی کردند تا اسامی محمد اصفهانی، ابراهیم حاتمی کیا، پهلوان تختی و پرویز پرستویی را حدس بزنند.
بعد از یک رفت و آمد با مسابقه معلومات عمومی که طی آن در ازای پاسخ به هر سوال توپی دست به دست می شد و بازنده کسی بود که توپ نزدش بماند، این ماجرا ادامه پیدا کرد تا اینکه در نهایت گروه لاله اسکندری و الناز کمپانی با اختلاف یک امتیاز برنده این دوره شدند.
به این طریق بود که «خندوانه» دیگری با ابراز امیدواری اسکندری برای ساخت بیشتر برنامه های این چنینی، اعطا نیمی از جایزه کمپانی به موسسه محک، آرزوی دلشادی برای همه توسط مریم طوسی و باقی ماندن صلح و امنیت برای کشور و خنده برای مردم توسط گلاره عباسی به پایان رسید.
شاد باشید

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات