عزت الله انتظامی: فیلم کیمیایی درگیرم نکرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عزت الله انتظامی: فیلم کیمیایی درگیرم نکرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: عزت الله انتظامی: فیلم کیمیایی درگیرم نکرد

عزت الله انتظامی: فیلم کیمیایی درگیرم نکرد
,[categoriy]

آکاایران: عزت الله انتظامی: فیلم کیمیایی درگیرم نکرد

عزت الله انتظامی: فیلم کیمیایی درگیرم نکرد,[categoriy]

عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر ایران گفت: به هیچ عنوان در فیلم جدید مسعود کیمیایی بازی نخواهم کرد چرا که زمانی که فیلمنامه را خواندم داستان و فضای آن نتوانست مرا درگیر کند.

به گزارش آکاایران: اظهار نظر غیر منتظره عزت الله انتظامی درباره فیلم تازه مسعود کیمیایی: «عزیزم فیلمنامه شما نتوانسته مرا جذب کند و به همین خاطر در آن بازی نمی کنم»/ «دوست دارم در کنارش باشم اما فیلمنامه‎ اش خوب نیست»
آقای بازیگر در گفتگو با ما افزود: من پیش از این هم زمانی که آقای کیمیایی فیلمنامه شان را برای مطالعه به من دادند زیر آن نوشتم که عزیزم فیلمنامه شما نتوانسته مرا جذب کند و مرا نگرفته و به همین جهت در این فیلم بازی نمی کنم؛ اما نمی دانم بر چه اساسی اسم من به عنوان بازیگر این فیلم در رسانه ها منتشر شده است؟
وی ادامه داد: من بازیگری هستم که محال است اگر یک فیلمنامه را دوست نداشته باشم در آن بازی کنم؛ البته مسعود کیمیایی جزو فیلمسازانی است که همواره دوست دارم بودن در کنارش را تجربه کنم اما در این فیلم با وی همکاری نخواهم داشت چون معتقدم که فیلمنامه کار جدید او خوب نیست.
انتظامی در بخش دیگری از این گفتگو به وضعیت جسمانی خود اشاره کرد و گفت: متأسفانه وقتی در سن بالا کسالت به سراغ آدم بیاید به این آسانی ها از بین نمی رود و من این روزها با کسالت زیادی دست و پنجه نرم می کنم و به شدت از درد وحشتناک کمر رنج می برم.
این بازیگر مطرح و پر آوازه در خاتمه این گفتگو افزود: از تمامی مردمی که همواره حال مرا جویا می شوند سپاسگذارم و امیدوارم که بتوانم محبت های شان را جبران کنم.
گفتنی است؛ اظهارات عزت الله انتظامی بازیگر توانمند سینمای کشورمان مبنی بر عدم حضور در جدیدترین اثر سینمایی مسعود کیمیایی در حالی است که پیش از این حافظ ناظری هم که از وی به عنوان یکی از بازیگران اصلی این اثر سینمایی نام برده می شد از حضور در این پروژه انصراف داد.
«قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی و تهیه کنندگی منصور لشگری قوچانی داستان زندگی جوانی را روایت می کند که تمام راه های پولدار شدن را می رود اما در انتها متوجه می شود برای پولدار شدن نبوغی بیش از انیشتین باید داشته باشد...!
قاتل اهلی مسعود کیمیایی قرار بود ششم فرودین کلید بخورد اما به دلیل شیوه انتخاب متفاوت بازیگران و مشکلات مالی تولید فیلم از روزهای نخست سال به روزهای نخست خردادماه موکول شد و با این شرایط انصراف بازیگران معلوم نیست که آیا در زمان مقرر کلید خواهد خورد یا خیر؟

 

اخبار فرهنگی و هنری - سیناپرس

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

عزت الله انتظامی: فیلم کیمیایی درگیرم نکرد گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات