کاهش وزن عجیب آنجلینا جولی! / تصاویر

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کاهش وزن عجیب آنجلینا جولی! / تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کاهش وزن عجیب آنجلینا جولی! / تصاویر

کاهش وزن عجیب آنجلینا جولی! / تصاویر
,[categoriy]

آکاایران: کاهش وزن عجیب آنجلینا جولی! / تصاویر

کاهش وزن عجیب آنجلینا جولی! / تصاویر,[categoriy]

آنجلینا جولی شب گذشته برای صرف شام در لندن به بیرون از خانه قدم گذاشت و سوژه دوربین خبرنگاران شد.او پیراهن و شنلی طوسی به تن کرده بود اما چیزی که خبرنگاران را شوکه کرد، کاهش وزن عجیب اش بود.

به گزارش آکاایران: آنجلینا جولی شب گذشته برای صرف شام در لندن به بیرون از خانه قدم گذاشت و سوژه دوربین خبرنگاران شد.او پیراهن و شنلی طوسی به تن کرده بود اما چیزی که خبرنگاران را شوکه کرد، کاهش وزن عجیب اش بود.
اگر چه از روی پیراهن گشادی که آنجلینا جولی به تن کرده نمی توان اندام او را دید اما از گردن و پاهایش می توان فهمید که او کاهش وزن زیادی داشته است.این کاهش وزن که به گفته پزشکان چیزی حدود 35 کیلوگرم است، موجب نگرانی طرافداران او شد زیرا ممکن است که با سلامتی او در ارتباط باشد.

 

,[categoriy]

 

همانطور که می دانید آنجلینا جولی برای رهایی از احتمال سرطان سینه که 87 درصد او را تهدید می کرد، تن به عمل ماستکتومی یا برداشتن هر دو سینه خود داد.امیدواریم که دلیل کاهش وزن او چیزی جز خطر سلامتی اش باشد.

 

اخبار فرهنگی و هنری - برترین ها

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

کاهش وزن عجیب آنجلینا جولی! / تصاویر گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات