اگر مربی فوتبال شوم، اصول دفاعی را آموزش می دهم!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اگر مربی فوتبال شوم، اصول دفاعی را آموزش می دهم! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اگر مربی فوتبال شوم، اصول دفاعی را آموزش می دهم!

اگر مربی فوتبال شوم، اصول دفاعی را آموزش می دهم!
,[categoriy]

آکاایران: اگر مربی فوتبال شوم، اصول دفاعی را آموزش می دهم!

اگر مربی فوتبال شوم، اصول دفاعی را آموزش می دهم!,[categoriy]

اگر در سال آینده مربی یک تیم لیگ برتری شوم، تکنیک درست دفاعی را به جامعه فوتبالی مان نشان دهم.

به گزارش آکاایران:  به گزارش باشگاه خبرنگاران، مهمان شب گذشته «خندوانه» کسی بود که خیلی از ما به ویژه فوتبالی ها او را با صدایش می شناسیم. علیرضا علیفر آقای گزارشگری بود که پس از دعوت رامبد به روی صحنه آمد.
 
وی بجز گزارشگری سرهنگ بازنشسته نیروی انتظامی و هم دوره فیرزوز کریمی بوده و همچنین مدرک «A» مربی گری را نیز مدت هاست دریافت کرده.
 
علیفر در بخشی از این گفتگو به بهانه کاری که هر کدام از مهمانان «خندوانه» برای شادی بخشیدن به یک یا چند نفر باید انجام دهند، با اشاره به وضعیت فوتبال ایران گفت: اوضاع دفاعی فوتبال ایران بسیار افتضاح است؛ چرا که مهمترین اصل در دفاع عمق و پوشش است که در تیم های ما این نکته وجود ندارد. من هم قول می دهم اگر در سال آینده همانطور که مدتی است صحبتش شده، مربی یک تیم لیگ برتری شوم این تکنیک را با آن تیم به جامعه فوتبالی مان نشان دهم، تا جایی که به تیم ملی هم تعمیم داده شود.
 
اما جوان این رویداد را احتمالی خواند و اظهار کرد که شاید تا آن موقع «خندوانه» هم تمام شده باشد. از او خواست تا اقدام قریب الوقوع تری را انجام دهد. به این جهت قرار شد تا جناب گزارشگر، به مغازه داران محله شان کادوی ناقابل و شاخه گلی را هدیه دهد.
 
بعد از این صحبت ها و یک رفت و برگشت، «جناب خان» هم به جمع پیوست و بحث را با سوال هایش به شدت فوتبالی کرد. تا جایی که از علیفر خواست که نحوه دفاع مورد نظرش یعنی همان عمق و پوشش را با رسم شکل توضیح دهد.
 
این آموزش به صورت تصویری روی یک تخته وایت برد صورت گرفت و علیفر دفاع خطی که امروز در خیلی از تیم ها شاهدش هستیم را عامل 70 درصد از گل های دنیا دانست. پس از آن «جناب خان» که تحت تاثیر قرار گرفته بود، عنوان کرد که با این طرز آموزش دیگر از دفاع خطی متنفر است. حتی از «تاکسی خطی» هم خوشش نمی آید و از «نسخه خطی» هم دیگر استفاده نمی کند. در کنار این ها ترجیح می دهد که غذاها هم مثل قیمه شکل پوششی داشته باشند؛ نه اینکه مانند ماکارونی و آش باشد!
 
پس از اتمام این صحبت ها، علیرضا علیفر در پایان حضور رامبد جوان و علاقه مردم به برنامه های شاد را عامل گل کردن و شناخته شدن «خندوانه» اعلام کرد. در آخر هم بعد از پخش آیتم ایرانگردی بهروز بقایی، با توضیحات رامبد حول محور حامیان برنامه و آرزوی سلامتی و شادی برای مردم، این «خندوانه» هم به پایان رسید.
 
شاد باشید.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

اگر مربی فوتبال شوم، اصول دفاعی را آموزش می دهم! گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات