.

آکاایران: من احمدی نژاد نیستم

من احمدی نژاد نیستم

آکاایران: من احمدی نژاد نیستم

من احمدی نژاد نیستممن احمدی نژاد نیستم

مردی با یک موتور سیکلت قدیمی که دیگر نه مدل جدید از آن تولید می شود و نه قطعات یدکی آن در فروشگاه های موتورسیکلت موجود است، از پشت خط راه آهن تهران- تبریز در نزدیکی پادگان قله مرغی به جهت شمال جغرافیایی گاز می دهد و حرکت می کند.

به گزارش آکاایران: در پشت چراغ راهنمایی همه خودروها توقف کرده اند، سرنشینان یک ماشین دارند به او می خندند و دیگران هم متلک می گویند آن مرد دست تکان می دهد و از نحوه برخورد مردم با خود برای اولین بار تعجب می کند، چرا با او چنین می کنند در فکر عمیقی فرو می رود، در صف نانوایی محله سگرمه همه درهم است و گویی از او طلبکار هستند، از اینگونه مواجهه دل گیر می شود به خودش می گوید: این چند روز مثل روزها و ایام قبل نبود چرا؟ خودش را در آینه خانه و رانداز می کند تلویزیون خانه روشن است و در یکی از شبکه ها مناظره انتخاباتی را نمایش می دهد همسرش می گوید: محمود آقا، شما این آقا را می شناسی؟
چقدر به شما شباهت دارد! او متوجه می شود که چرا مردم با او اینگونه رفتار می کردند، در اتاق چند متری در خانه با اهالی منزل نشسته است زنگ خانه به صدا در می آید از پشت در صدایی می گوید محمود آقا با شما کار دارند درب خانه را باز می کند چند نفر نامه به دست آمده اند و با حرکات محزون درخواست هایی دارند او می گوید: عزیزان اشتباه گرفته اید اینجا خانه آن مرد که شما دنبالش هستید نیست شما باید به میدان 72 نارمک بروید من احمدی نژاد نیستم، حرف و حدیث های زیادی فی مابین او و همسایگان و مردم پیش می آید مردم خانه را ترک می کنند و در تاریکی شب محو می شوند

 

. ماه ها پشت سر هم می آیند و می روند بعد از سال ها او هنوز در همان خانه قدیمی در جنوب شهر مانده است چند کار و نقش تلویزیونی و سینمایی را از دست می دهد و دیگر برای هیچ کاری دعوت نمی شود خانه نشینی ثمره شباهت ظاهری او با رئیس دولت نهم و دهم است این روزها که آن مرد رفته است یخ بدنش آب شده و از خانه بیرون می آید و آفتاب نشین شده است و در جواب اعتراض های مردم می گوید من محمود احمدی نژاد نیستم من «محمود بصیری» هستم، او دیگر موتورسیکلت را سوار نمی شود و آن را تبدیل به دوچرخه کرده است و در کنار یک دکه روزنامه فروشی در محله بلورسازی تهران روی جلد روزنامه ها و مجلاتی را نگاه می کند که کاریکاتور احمدی نژاد را چاپ کرده اند و به اشتباه مردم از شباهت خود به او فکر می کند و می گوید: یعنی او دوباره خواهد آمد؟ او دوباره حمایت خواهد شد؟ او دوباره تایید خواهد شد؟ یعنی من دوباره خانه نشین خواهم شد؟ یعنی من باید بگویم من محمود احمدی نژاد نیستم من «محمود بصیری» هستم!

 

اخبار فرهنگی و هنری - مردم سالاری

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات