.
loading...

آکاایران: گلایه های کتایون امیرابراهیمی

گلایه های کتایون امیرابراهیمی

آکاایران: گلایه های کتایون امیرابراهیمی

گلایه های کتایون امیرابراهیمیگلایه های کتایون امیرابراهیمی

کتایون امیرابراهیمی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ضمن انتقاد از مسئولان و متولیان حوزه فرهنگ و هنر کشور گفت: مسئولان بسیار بی معرفت هستند.

به گزارش آکاایران: وقتی با ما کاری دارند، ده ها بار تماس می گیرند تا کارشان انجام شود ولی در مواقع دیگر ماه ها و سال ها هیچ کس حالمان را نمی پرسد. کسی زنگ نمی زند بگوید کتایون امیرابراهیمی الان حالت چطور است و چه کار می کنی؟
وی در ادامه گفت: حالم بد است و به دلیل ابتلا به کم خونی مرتب به بیمارستان می روم. از مسئولان، کسی برای درمان هنرمندان سالمند و مریض کاری نمی کند. هنرمندان هم که خودشان مریض هستند و توان پیگیری ندارند. مسئولان باید برای رفاه هنرمندان اقدام کنند. بیمه هنرمندان هیچ فایده ای ندارد و همه شاکی هستند. به همین دلیل من هم سراغش نرفتم و این بیمه را نخواستم.
بازیگر فیلم سینمایی «ورود آقایان ممنوع» اظهار داشت: شرایط بدی بر زندگی هنرمندان حکمفرماست. هنرمندان ما با بدبختی و درد و بیماری فوت کردند. طوری با ما برخورد می شود که انگار نیستیم و هرگز نبوده ایم.
گفتنی است؛ آخرین اثری که این بازیگر پیشکسوت در آن به ایفای نقش پرداخته، فیلم «ورود آقایان ممنوع» به کارگردانی رامبد جوان در سال 1390 بوده است.

 

اخبار فرهنگی و هنری - باشگاه خبرنگاران

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات