.

آکاایران: یادداشت رسانه دلواپسان علیه شهرزاد / تصویر

یادداشت رسانه دلواپسان علیه شهرزاد / تصویر

آکاایران: یادداشت رسانه دلواپسان علیه شهرزاد / تصویر

یادداشت رسانه دلواپسان علیه شهرزاد / تصویربه گزارش آکاایران: روزنامه "جوان" مدعی شد
یادداشت رسانه دلواپسان علیه "شهرزاد" / تصویر

روزنامه "جوان" تریبون دلواپسان در یادداشت تازه ای مدعی شده که استقبال مردمی از "شهرزاد" کاهش یافته و این موضوع زنگ خطری برای شبکه خانگی است.

به گزارش خرداد، روزنامه "جوان" علیه سریال پرمخاطب "شهرزاد" می نویسد:"سریال شهرزاد 25 هفته است که به صورت مداوم در افکار عمومی و رسانه ها حضور موفق دارد و استقبال از قسمت های جدید این سریال که هر هفته دوشنبه منتشر می شود، نوید دهنده بازگشت رونق و اعتبار به شبکه نمایش خانگی است. با وجود این اتفاقات هفته های اخیر از حذف بی مقدمه کاراکتر های تقریبا اصلی سریال، افشا شدن داستان سریال تا پایان فصل اول و مشخص شدن خلاصه داستان فصل بعدی «شهرزاد» این نگرانی را به وجود آورده است که استقبال از سریال تنها به همین جا ختم شود و دیگر کسی تمایل نداشته باشد که دوشنبه ها منتظر رسیدن «شهرزاد» باشند".

 

یادداشت رسانه دلواپسان علیه شهرزاد / تصویر

 

این روزنامه در ادامه می افزاید:"فرهنگ سازی برای دنبال کردن سریال های شبکه خانگی نمایش و ترغیب سرمایه گذاران جهت ورود به این شبکه و سرمایه گذاری در حوزه تولید سریال، شکست انحصار تلویزیون در تولید مجموعه های داستانی و در نهایت کمک به اقتصاد هنر از ثمرات پایان موفق فصل اول شهرزاد است. در نقطه مقابل اگر این قسمت های باقی مانده به هر نحو مخاطب پسند نباشد و استقبال از آن پایین باشد، احتمال اینکه بار دیگر مردم برای دیدن سریالی در شبکه نمایش خانگی مجاب شوند، سخت می شود!این سریال تا امروز چراغ شبکه نمایش خانگی را روشن نگه داشته و اگر این چراغ خاموش شود، خیلی از امیدها به نا امیدی تبدیل خواهد شد".
این روزنامه در حالی از کم رونق شدن مخاطبان شهرزاد می گوید که رسانه های خارجی در روزهای ایخر گزارش های متعددی را از مخاطبان بالای این سریال منتشر کرده اند و به چالش آن برای برنامه های کسل کننده صدا و سیما اشاره کرده اند.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات