.
loading...

آکاایران: ˝بزرگ آقا˝ در فصل دوم سریال ˝شهرزاد˝ حضور ندارد

 ˝بزرگ آقا˝ در فصل دوم سریال ˝شهرزاد˝ حضور ندارد

آکاایران: ˝بزرگ آقا˝ در فصل دوم سریال ˝شهرزاد˝ حضور ندارد

˝بزرگ آقا˝ در فصل دوم سریال ˝شهرزاد˝ حضور ندارد ˝بزرگ آقا˝ در فصل دوم سریال ˝شهرزاد˝ حضور ندارد

علی نصیریان بازیگر نقش بزرگ آقا در سریال ˝شهرزاد˝ گفت اینطور که قصه پیش می رود، ظاهرا نباید در فصل دوم این سریال حضور داشته باشم.

به گزارش آکاایران: به گزارش  فارس، علی نصیریان درباره ماندگاری سریال "هزار دستان" گفت: این موضوع به سازنده این اثر برمی گردد و نگاهی که ایشان به کارهایی از این دست داشت. زحماتی که حاتمی برای ساخت این سریال کشید، نشان دادن لاله زار، بازار تهران و... از این جمله بودند.
وی افزود: به هر حال تمام افرادی که در این سریال نقشی داشتند، همگی توفیق همکاری با حاتمی را داشتند و یکی از دلایل موفقیت و ماندگاری آن هم مرهون صداقت و همین زحمات تمامی عوامل است. همچنین بازیگر ها نیز مثل همیشه نقش هایی که به آن ها سپرده شده بود را به درستی ایفا کردند تا کار خوبی را ارئه دهند.
بازیگر سریال "میوه ممنوعه" گفت: در اصل باید بگویم علی حاتمی دوست داشت تا آلبومی از بازیگر ها و کارگردانی خودش در آن دوره از تاریخ را برجای بگذارد و ثبت کند که این آلبوم نیز همان سریال "هزار دستان" است.
وی در ادامه با بیان اینکه امیدوارم سریال "شهرزاد" نیز مانند "هزاردستان" ماندگار شود، عنوان داشت: بستگی به زمانه و شرایط و سلیقه مردم دارد، اما تا الان همگی ما از بازخورد ها و استقبال مردم بسیار راضی بودیم و فکر می کنم کار خوبی شده است.
نصیریان با اشاره به عدم حضورش در فصل 2 سریال "شهرزاد" به کارگردانی حسن فتحی نیز بیان داشت: اینطور که قصه پیش می رود، ظاهرا نباید در فصل دو این سریال حضور داشته باشم.

 

اخبار فرهنگی و هنری - فارس

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات