.
loading...

آکاایران: مهسا کرامتی: مردم فیلم شاد دوست دارند/ به خاطر فرزندم بازی نمی کنم

مهسا کرامتی: مردم فیلم شاد دوست دارند/ به خاطر فرزندم بازی نمی کنم

آکاایران: مهسا کرامتی: مردم فیلم شاد دوست دارند/ به خاطر فرزندم بازی نمی کنم

مهسا کرامتی: مردم فیلم شاد دوست دارند/ به خاطر فرزندم بازی نمی کنممهسا کرامتی: مردم فیلم شاد دوست دارند/ به خاطر فرزندم بازی نمی کنم

در اکران نوروزی فیلم های اجتماعی مانند آثار طنز مورد توجه قرار نمی گیرند؛ چون مردم دوست دارند فیلم طنز شاد ببینند.

به گزارش آکاایران: به گزارش سینماخبر،  مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: اینکه چرا فیلم «چاقی» اکران نمی شود، برای ما هم عجیب است. ما منتظریم این اثر هرچه زودتر اکران شود تا بازخورد نمایش آن را در میان مخاطبان ببینیم.
وی افزود: این فیلم در میان آثار کاندیدای اکران نوروز بود؛ اما نمی دانم چرا اکران نشد. از طرفی با آمار فروش فیلم های نوروزی متوجه می شویم که مخاطبان طرفدار تماشای فیلم های طنز و شاد هستند. مردم دوست دارند در ایام تعطیلات نوروز فیلم شادی آور ببینند. اما امیدوارم هرچه سریعتر و در فصل تابستان این فیلم اجتماعی اکران شود. موقعیت و موضوع این فیلم برای تماشای خانواده ها خوب است.
کرامتی در خصوص دلیل بازی نکردن در سینما پس از فیلم «چاقی» گفت: در حال حاضر ترجیح می دهم مراقب پسرم باشم که هنوز خیلی کوچک است و به من نیاز دارد.
این بازیگر در خصوص جدیدترین فعالیت راما قویدل عنوان کرد: آقای قویدل روی دو فیلمنامه با گروه فیلمنامه نویسی مورد نظرش کار می کند تا امسال یکی از این دو پروژه را بسازد.

 

اخبار فرهنگی و هنری - سینماخبر

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات