.

واکنش به لو رفتن پایان «شهرزاد»

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش به لو رفتن پایان «شهرزاد» ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: واکنش به لو رفتن پایان «شهرزاد»

واکنش به لو رفتن پایان «شهرزاد»
,[categoriy]

آکاایران: واکنش به لو رفتن پایان «شهرزاد»

واکنش به لو رفتن پایان «شهرزاد»,[categoriy]

یکی از سرمایه گذاران مجموعه «شهرزاد» گفت: مخاطبان این سریال به حرف هایی که درباره پایان این سریال زده می شود، توجهی نکرده و تا پایان کار صبر کنند.

به گزارش آکاایران: سید هادی رضوی» درباره انتشار اخباری مبنی بر لو رفتن پایان داستان «شهرزاد»گفت: من فکر می کنم بهتر است مخاطبان تا پایان توزیع سریال صبر کنند و همراه با قصه پایان آن را ببینند.قطعا استاد فتحی و خانم ثمینی داستان را طوری نوشته اند که همچنان پر رمز و راز است و تا لحظه آخر مخاطب باید منتظر حوادث تازه ای باشد.
وی در پاسخ به این موضوع که بابرخی از مخاطبان «شهرزاد» معتقدند اگر در انتهای سریال شهرزاد با فرهاد ازدواج کند، این مجموعه هم شبیه به سریال های ترکیه ای می شود، عنوان داشت: به هیچ وجه این سریال شباهتی با سریال های ترکیه ای ندارد. این سریال ها ارکان خانواده را هدف گرفته اند و با طرح عشق های ضربدری کانون خانواده را بی ارزش و متلاشی می کنند، درحالی که سریال «شهرزاد» کاملا برمبنای تاکید بر خانواده پیش می رود.

 

وی تصریح کرد: مثلا در یک بخش از داستان حشمت دیالوگی می گوید با این مضمون که زن شوهردار حرمت دارد و اگر این حرمت نگاه داشته نشود، کائنات به لرزه درمی آیند. ما توجه ویژه ای به خانواده داریم و عشق در این اثر مقدس است و مانند آثار ترکیه ای با هوس آلوده نشده است.
رضوی اظهارداشت: خیلی خوشحالم که مردم با اشتیاق این مجموعه را پیگیری می کنند. حتی برخی از مخاطبان که پول تماشای آن را پرداخت نکرده اند، حالا پشیمان شده اند و اعلام کردند که می خواهند هزینه خرید اثر را بپردازند. به همین دلیل ما شماره حساب آقای امامی را اعلام کردیم و قرار شد 20 درصد از درآمد آن را صرف امور خیریه کنیم.
به تازگی مصاحبه ای با ساقی زینتی بازیگر نقش مل مل در مجموعه «شهرزاد» منتشر شده که در آن گفته است در قسمت های آتی بزرگ آقا کشته شده و شیرین راهی تیمارستان می شود. شهرزاد هم با فرهاد دماوندی ازدواج می کند.

 

اخبار فرهنگی و هنری - فارس

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

واکنش به لو رفتن پایان «شهرزاد» گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات