.

گلایه رضا داوودنژاد از شایعات درباره وضعیت جسمانی اش

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گلایه رضا داوودنژاد از شایعات درباره وضعیت جسمانی اش ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: گلایه رضا داوودنژاد از شایعات درباره وضعیت جسمانی اش

گلایه رضا داوودنژاد از شایعات درباره وضعیت جسمانی اش
,گلایه رضا داوودنژاد از شایعات درباره وضعیت جسمانی اش,[categoriy]

آکاایران: گلایه رضا داوودنژاد از شایعات درباره وضعیت جسمانی اش

گلایه رضا داوودنژاد از شایعات درباره وضعیت جسمانی اش,گلایه رضا داوودنژاد از شایعات درباره وضعیت جسمانی اش,[categoriy]

رضا داوودنژاد همسر غزل بدیعی که چندی پیش مشکل بیماری کبد پیدا کرده بود هم اکنون در وضعیت جسمانی خوبی به سر میبرد و از انتشار برخی شایعات در این خصوص ابراز گلایه کرده است.


گلایه رضا داوودنژاد از شایعات

به گزارش آکاایران: رضا داوودنژاد که به تازگی در فیلم فراری به کارگردانی پدرش به ایفای نقش پرداخته از شایعات وضعیت جسمانی اش انتقاد کرد. 

داودنژاد با انتقاد از شایعه سازی در خصوص وضعیت جسمانی اش گفت: متاسفم از رفتار بد یک سری از دوستان نزدیکم که هر بار مرا می بینند طوری رفتار می کنند که انگار باورشان نمی شود حال من خوب است و دارم زندگی می کنم.

وی افزود: باز هم با خودم می گویم اشکالی ندارد. ما تا به حال با این شایعات ساخته ایم و زندگی کرده ایم باز هم ادامه می دهم و تحمل می کنم.

داودنژاد در خصوص فعالیت اخیر خود در عرصه سینما اظهار داشت: در فیلم «فِراری» به کارگردانی پدرم بازی کرده ام که در حال حاضر در مرحله مونتاژ قرار دارد.

این بازیگر در ادامه عنوان کرد: همیشه بهترین اتفاق برایم بازی کردن در فیلم های پدرم بوده است. در این فیلم آقای اسکندری گریم بسیار خوبی روی من اجرا کرد و می توانم بگویم «فراری» یکی از فیلم های خیلی خوب پدرم است که از حضور و ایفای نقش در آن راضی و خوشحالم.
 
,گلایه رضا داوودنژاد از شایعات درباره وضعیت جسمانی اش,[categoriy]

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گلایه رضا داوودنژاد از شایعات درباره وضعیت جسمانی اش گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات