.
loading...

آکاایران: مجید مجیدی چهره سال ۹۴ ادبیات و هنر انقلاب اسلامی شد

مجید مجیدی چهره سال ۹۴ ادبیات و هنر انقلاب اسلامی شد

آکاایران: مجید مجیدی چهره سال ۹۴ ادبیات و هنر انقلاب اسلامی شد

مجید مجیدی چهره سال ۹۴ ادبیات و هنر انقلاب اسلامی شدمجید مجیدی چهره سال ۹۴ ادبیات و هنر انقلاب اسلامی شد

مجیدی مجیدی کارگردان فیلم سینمایی «محمدرسول الله ص» از بین ۶ نامزد منتخب سال ۹۴ هنر انقلاب اسلامی، به عنوان چهره سال انتخاب شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش روابط عمومی حوزه ی هنری، مجید مجیدی بعد از دریافت لوح و تندیس خود گفت:

وقتی دوستان با من برای این مراسم تماس گرفتند تشکر کردم و عنوان کردم همین که به من لطف داشتید برای من کافی است و اصلا نمی خواهم تعارف کنم؛ چرا که خودم را شایسته این عنوان و این مراسم نمی دانم و معتقدم هنرمندان واقعی شهدا هستند که گمنام و بی ادعا، راه و فضا را برای ما باز کرده اند.
وی ادامه داد: این کمترین کاری بود که ما و هنرمندان انقلابی می توانیم در قبال شهدا انجام دهیم وامروز جا دارد که شهید آوینی هم صحبت کنیم، چرا که وی در دورانی که من هیچ پناهی نداشتم مانند کوه پشت من ایستاد و حتی وقتی که برای ساخت یکی از آثارم در زمان شهید آوینی با هجمه های مختلفی روبه رو شد و حتی از دفتر ریاست جمهوری هم 11 نامه برای بازخواست من ارسال شد، آوینی جانانه ایستاد و به من گفت که راه را درست رفته ام.
کارگردان «محمد رسول الله» گفت: آوینی به من گفت که هنر متعهد این است که دردهای مردم را نشان دهی و وی به من یاد داد که چطور برای اعتقاداتم بایستم، حتی زمانی که حوزه هنری فیلم پدر و بچه های آسمان ام را قبول نکرد و مجبور شدم از حوزه هنری کوچ کنم از آوینی آموختم که باید برای باورهایم ایستادگی کنم.

اخبار فرهنگی و هنری - خبرآنلاین

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات