.

آکاایران: برهنه شدن کارگردان زن ایرانی اطراف برج میلاد! + تصویر

برهنه شدن کارگردان زن ایرانی اطراف برج میلاد! + تصویر

آکاایران: برهنه شدن کارگردان زن ایرانی اطراف برج میلاد! + تصویر

برهنه شدن کارگردان زن ایرانی اطراف برج میلاد! + تصویربرهنه شدن کارگردان زن ایرانی اطراف برج میلاد! + تصویر


برهنه شدن موژان طاهر کارگردان زن ایرانی اطراف برج میلاد موژان طاهر کارگردان زن ایرانی به شیوه فمن ها در تهران و اطراف برج میلاد برهنه شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش خرداد، موژان محمد طاهر که نام و نشان کمی در هنر نیز دارد با برهنه شدن در اطراف برج میلاد و نوشتن شعارهایی بر بدن خود به قول خود قصد اعتراض به حقوق زنان دارد .
موژان طاهر چندین بار دست به برهنه شدن در اطراف برج میلاد زده و با انتشار عکس و فیلم برهنه شدن خود قصد آزادی دارد.
او در مورد برهنه شدنش گفته است که دیگر نمی خواهد برده بماند اما سوالی که برای مردم ایجاد میشود این است که آیا با برهنه شدن زنان از بردگی خارج میشوند و اصلا اساس بردگی زن به استفاده جنسی از وی می باشد که موژان محمدطاهر با برهنه کردن خود بیشتر خود را برده کرده است .
طاهر در مصاحبه با رادیوی ضد انقلابی "زمانه" می گوید:"اقدام من در روز ۱۲ فروردین پیام نه به جمهوری اسلامی را داشت. پیام من به زنان این است که در داخل ایران هم می توان فعالیت کرد و فریاد حق طلبانه سر داد.این نوع اعتراض به زنان در ایران جسارت بیشتری می دهد که خود را در صحن مبارزه علیه وضع موجود پیدا کنند. زنانی هستند که از ابراز حقوق خود و مبارزه برای آن ترس دارند و قدم به جلو برنمی دارند. من با این کارم خواستم این جسارت را به زنان بدهم تا دیگر ساکت نباشند. من روی بدن برهنه ام نوشتم نمی خواهم دیگر برده باشم. این فقط حرف من نیست. بلکه حرف بسیاری از زنان در ایران است. حرف زنانی است که زیر قوانین ضد زن له شده اند. زنانی که حتی حق ابراز احساس خود را ندارند. من دیگر نمی خواهم برده باشم زیرا می خواهم آزادباشم و تنم متعلق به خودم باشد. این را به نمایندگی تمام زنانی که صدایشان به جایی نمی رسد، بیان کردم. این اقدامم را در شرایط خیلی دشوار و بغرنجی انجام دادم".

اخبار فرهنگی و هنری - خرداد

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات