.
loading...

آکاایران: پایان نظرسنجی «لباهنگ» خندوانه / امیرعلی نبویان برگزیده شد

پایان نظرسنجی «لباهنگ» خندوانه / امیرعلی نبویان برگزیده شد

آکاایران: پایان نظرسنجی «لباهنگ» خندوانه / امیرعلی نبویان برگزیده شد

پایان نظرسنجی «لباهنگ» خندوانه / امیرعلی نبویان برگزیده شدپایان نظرسنجی «لباهنگ» خندوانه / امیرعلی نبویان برگزیده شد

مسابقه لباهنگ در حالی به اتمام می رسد که امیرعلی نبویان در دایره رقابت با سایر رقیبان صدرنشینی این مسابقه را از آن خود کرده است.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ پس از سه مرحله اجرای مسابقه لباهنگ، امیر علی نبویان به عنوان منتخب مردمی نفر اول شده و به ترتیب ارشا اقدسی و اشکان خطیبی در رده دوم و سوم این مسابقه قرار دارند.
امیر علی نبویان به عنوان نفر دوم در مسابقه لباهنگ، با اجرای ریمیکس سه قطعه از محسن چاوشی با مجموعه آرای 702 هزار و 65 رای منتخب مردمی و برگزیده اول این مسابقه شد.
اما ارشا اقدسی که در اجراهای خود با فضایی جدید و به نوعی نمایشی وارد صحنه شد، این بار با اجرای قطعه ای از همایون شجریان و خلق فضایی کمدی با 461 هزار و 49 رای دومین برگزیده مسابقه لباهنگ باشد.
همچنین اشکان خطیبی به عنوان اولین شرکت کننده در شب اجرای مرحله پایانی لباهنگ توانست با اجرای قطعه «قلاش» با صدای محسن چاوشی، 165  هزار و 785 رای را از آن خود کند و با آرای مردمی برگزیده سوم این شود.
گفتنی است؛ رامبد جوان کارگردان، مجری و طراح برنامه «خندوانه»، مسابقه لباهنگ را از اولین روز اجرای خود در فصل سوم برنامه آغاز کرد که در سه مرحله و بین ده گروه شرکت کننده در ایام عید برگزار شد.
همچنین رامبد جوان در گفتگویی با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرده است که از این پس مسابقه لباهنگ هم نیز مردمی می شود و مخاطبان هم می توانند با ضبط ویدیوهایی از خودشان در این مسابقه شرکت کنند.
اخبار فرهنگی و هنری - باشگاه خبرنگاران

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات