اصلانی: جشنواره جهانی فیلم فجر برای جوانان سینمادوست مفید است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اصلانی: جشنواره جهانی فیلم فجر برای جوانان سینمادوست مفید است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اصلانی: جشنواره جهانی فیلم فجر برای جوانان سینمادوست مفید است

اصلانی: جشنواره جهانی فیلم فجر برای جوانان سینمادوست مفید است
,[categoriy]

آکاایران: اصلانی: جشنواره جهانی فیلم فجر برای جوانان سینمادوست مفید است

اصلانی: جشنواره جهانی فیلم فجر برای جوانان سینمادوست مفید است,[categoriy]

بازیگر فیلم سینمایی «دختر» برنامه ها و کارگاه های جشنواره جهانی فیلم فجر را مناسب سینمادوستان جوان می داند.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرآنلاین ،فرهاد اصلانی به ستاد خبری جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: این دومین سال است که بخش بین المللی جشنواره فیلم فجر از بخش ملی جدا برگزار می شود، سال گذشته بسیاری از اهالی سینما از روند برگزاری جشنواره راضی نبودند و از آن استقبال نکردند. امسال با توجه به اینکه رضا میرکریمی دبیر جشنواره است و سال ها در حوزه مدیریت فعال بوده، بهتر است از قبل درباره کیفیت جشنواره قضاوت نکنیم.
این بازیگر ادامه داد: با توجه به روحیه مذهبی، فضای جامعه و نگاه خاصی که در ایران به سینما وجود دارد،  فکر نمی کنم عنوان بین المللی بتواند خودش را به معنای کامل در این دوره از جشنواره نشان بدهد، با توجه به تعریف ها و محدودیت هایمان طبیعتا خیلی از فیلم ها را نمی توانیم نشان بدهیم و این به وجه بین المللی جشنواره آسیب می زند.
اصلانی با اشاره به اینکه قرار است سینماگران صاحب نام در این جشنواره شرکت و تعدادی از آنها کارگاه برگزار کنند، گفت: این جشنواره را مناسب سینمادوستان و جوانانی می دانم که می خواهند درکارگاه ها  و برنامه های جانبی که برگزار می شود، شرکت کنند و از دانش روز سینما بهره مند شوند.
سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با دبیری رضا میرکریمی از اول تا ششم اردیبهشت ماه امسال در پردیس سینمایی چارسو  برگزار می شود.

 

اخبار فرهنگی و هنری - خبرآنلاین

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

اصلانی: جشنواره جهانی فیلم فجر برای جوانان سینمادوست مفید است گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات