.
loading...
عکس های فریبا نادری و مادرش و آرزوی زیبایش

آکاایران: عکس های فریبا نادری و مادرش و آرزوی زیبایش

آکاایران: عکس های فریبا نادری  و بوسه بر صورت مادرش

به گزارش آکاایران: فریبا نادری متولد ۱۳۶۳ ، بازیگر و مدیر بازرگانی ایرانی است. فریبا نادری به طور اتفاقی وارد عالم بازیگری شد، او با سریال «مروارید سرخآکا ایران معرفی شد و با سریال «گل بارون زدهآکا ایران باعث شد که اهالی سینما روی بازی او حساب ویژه ای باز کنند. او به جز بازیگری به خانه داری به ویژه آشپزی علاقه ویژه ای دارد و هرگاه که در منزل است، وقت خود را صرف آشپزی می کند.

تولد : سال ۱۳۶۳
ملیت : ایرانی
همسر : مرحوم مسعود رسام
بازیگوش و شیطون

فریبا نادری می گوید: در سال ۱۳۶۳ به دنیا آمدم، از بچگی عاشق بازیگری بودم و بزرگ ترین آرزویم این بود که جای قهرمان فیلم هایی که دوستشان دارم، قرار بگیرم، اما پدر و مادرم مخالف بودند و سختگیری می کردند تا من به درس و مشقم بیشتر توجه داشته باشم.

در دوران کودکی بسیار شیطون و بازیگوش بودم، از آنجایی که با برادرم حمید رابطه بسیار خوبی داشتم، تمام روز با او بازی می کردم و به همین خاطر شیطنت هایم هم پسرانه بود. من حتی یک عروسک هم نداشتم و بهترین اسباب بازی من توپ «چهل تیکهآکا ایران بود، یادم می آید که با بچه های محل، کوچه را می بستیم و هفت سنگ یا فوتبال بازی می کردیم.
زمانی که در دوران راهنمایی تحصیل می کردم، به طور اتفاقی به من پیشنهاد اجرای برنامه «نیمرخآکا ایران داده شد، اما مادرم مخالفت کرد. از این حکایت چند سالی گذشت تا اینکه یک روز با دوستم که گریمور بود برای تست به دفتر «مسعود رسامآکا ایران رفتیم، آن روز وی با تست بازیگران برای سریال «مروارید سرخآکا ایران مشغول بود، من هم غافل از این ماجرا نشسته بودم تا اینکه از اتاق شان آمدند بیرون و گفتند نوبت شماست. گفتم من برای تست بازیگری نیامده ام، دوستم آمده است… او به من گفت: حالا که آمدی بیا تست بده… آن روز خوش شانس بودم و در تست قبول شدم، اما می دانستم که خانواده ام مخالفت خواهند کرد.

در قراردادم شرط کردم که خانواده ام هم باید پشت صحنه بیایند و گروه مروارید سرخ هم پذیرفتند. با این شرایط باز هم مادرم مخالفت کرد، اما سرانجام متوجه شد که علاقه من به بازیگری وصف ناپذیر است و نمی توانند مقابل علاقه ام ایستادگی کنند و این شد که به بازیگری روی آوردم و در حال حاضر هم در سریال «غیرمحرمانهآکا ایران ایفای نقش می کنم و خوشحالم که مردم هم از آن استقبال کردند. مادرم هم از این نقش خوشش آمده است.
گرافیک خواندم
رشته تحصیلی ام، گرافیک رایانه ای بود، اما می خواستم زودتر به هدف هایم نزدیک شوم. من با کار بازاریابی شروع کردم، البته به علت بازیگری نمی توانستم تمام وقت کار کنم. کار سختی بود، طرف های مذاکره من اغلب مدیران باتجربه شرکت های بازرگانی بودند، خوشبختانه الان در سمت مدیریت بازرگانی شرکتی بزرگ مشغول به کار هستم، طی این مدت به این نتیجه رسیدم که بیشترین نیاز مشتریان، کار خوب و درجه یک است و بهتر است به جای توجیه، از دقت در اجرای کارها استفاده کرد.


دوست دختر و شریک زندگی خودت را پیدا کن+عکس
آکا ایران
آکا ایران » بازیگران و هنرمندان » اخبار فرهنگی » عکس های فریبا نادری و مادرش و آرزوی زیبایش

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات