.
loading...

آکاایران: شهرام شا ه حسینی «یکتا» را اردیبهشت ماه کلید می زند

شهرام شا ه حسینی «یکتا» را اردیبهشت ماه کلید می زند

آکاایران: شهرام شا ه حسینی «یکتا» را اردیبهشت ماه کلید می زند

شهرام شا ه حسینی «یکتا» را اردیبهشت ماه کلید می زندشهرام شا ه حسینی «یکتا» را اردیبهشت ماه کلید می زند

شهرام شا ه حسینی سریال جدید خود را با عنوان موقت «یکتا» در اردیبهشت ماه کلید می زند.

به گزارش آکاایران: بهروز مفید تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «یکتا»  از تغییرات این سریال خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بازنویسی های متعددی روی فیلمنامه این سریال انجام شده، اما خوشبختانه این تغییرات روی روند داستانی تاثیری نداشته و فقط در قسمت هایی متن کم و زیاد شده است.
وی ادامه داد: «هشت و نیم دقیقه» به «یکتا» تغییر نام داد اما این نام هم موقتی است و داستان جابه جایی گزارش خبر یک مرگ را روایت می کند که عروس یک خانواده دچار بحران شده و اتفاقات و قصه های مختلف دیگری را هم به دنبال دارد.
تهیه کننده فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» در خصوص نامگذاری ساخته جدید خود بیان کرد: در واقع «هشت و نیم دقیقه» همان زمانی است که گزارش مرگ جابه جا می شود اما در حال حاضر هم عنوان «یکتا» قطعی نشده است و امکان انتخاب نام دیگری برای این سریال وجود دارد.
مفید با بیان آنکه قرار بود «هشت و نیم دقیقه» در آبان ماه سال گذشته کلید بخورد، اظهار داشت: تمام تلاش من آن بود که با توجه به تغییرات در بازنویسی فیلمنامه در آبان تصویربرداری آغاز کنیم. اما حالا بلافاصله با رسیدن به فرم دلخواه من و گروه کارگردانی، تقریبا اواخر اردیبهشت ماه تصویربرداری را شروع می کنیم.
وی در خصوص انتخاب لوکیشن های متعدد سریال «هشت و نیم دقیقه» عنوان کرد: تعداد مختلفی لوکیشن در تهران مشخص کرده ایم که همچنان دست نگه داشته ایم و بعد از بازنویسی نهایی این نقاط را مشخص می کنیم.
تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «هشت و نیم دقیقه» در پایان از انتخاب شهرام شاه حسینی به عنوان کارگردان اظهار داشت: تمام اتفاقات و ساخت این سریال قرار بود در پاییز سال گذشته کلید بخورد که به دلیل فاصله گذاری و مکث، در تولید مجموعه تلویزیونی «هشت و نیم دقیقه» وقفه ایجاد شد. از آن جا که در همان زمان هم کارگردانی اسماعیل فلاح پور قطعی نشده بود، حالا شهرام شاه حسینی و گروه کارگردانی اش در کنار ما هستند.


اخبار فرهنگی و هنری - باشگاه خبرنگاران

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات