.
loading...

آکاایران: سیروس گرجستانی: همیشه حسرت روزهای بچگی ام را می خورم/از حمام آخر سال می ترسیدم

سیروس گرجستانی: همیشه حسرت روزهای بچگی ام را می خورم/از حمام آخر سال می ترسیدم

آکاایران: سیروس گرجستانی: همیشه حسرت روزهای بچگی ام را می خورم/از حمام آخر سال می ترسیدم

سیروس گرجستانی: همیشه حسرت روزهای بچگی ام را می خورم/از حمام آخر سال می ترسیدمسیروس گرجستانی: همیشه حسرت روزهای بچگی ام را می خورم/از حمام آخر سال می ترسیدم

سیروس گرجستانی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: از صمیم قلب تبریک می گویم سال 1395 را به مردم ایران و امیدوارم که همیشه سلامت و پاینده باشند.

به گزارش آکاایران: وی افزود: خاطرات نوروزی من از دوران کودکی ام زیباترین خاطره ها را برایم یادآور می شود و همیشه حسرت روزهای کودکی ام را می خورم.
گرجستانی افزود: همیشه در هفته آخر سال پدرم برای آخرین حمام سال کهنه من و بر ادرم را به حمام عمومی می برد اما ما همیشه از آن حمام می ترسیدیم چرا که آنقدر ما را محکم می شست که گرد و غبار سال کهنه از تنمان بیرون رود اما بدنمان می سوخت به همین خاطر من وبرادرم دعوا داشتیم که کداممان نفر آخر برای شستشو حاضر شویم.
این بازیگر سینما تصریح کرد: تصورات بچگی من در خصوص نوروز بسیار روشن و زیبا بود و قشنگ ترین خاطراتم پز دادن لباسهای نوروزی ام به بچه های فامیل بود والبته باید بگویم به طور کلی نوروز و اتفاقاتش را دوست داشته ودارم.
وی خاطر نشان کرد: امسال در نوروز قطعا به شمال می رویم چرا که شمال کشور را بسیار دوست داریم و این روزها با همسرم با وجود اینکه سن و سالی از ما گذشته است حتی کوچکترین لکه های خانه را هم پاک می کنیم.

 

اخبار فرهنگی و هنری - میزان

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات