.

آکاایران: علی جنتی: شفای سریع و کامل استاد شجریان را از خداوند خواستارم

علی جنتی: شفای سریع و کامل استاد شجریان را از خداوند خواستارم

آکاایران: علی جنتی: شفای سریع و کامل استاد شجریان را از خداوند خواستارم

علی جنتی: شفای سریع و کامل استاد شجریان را از خداوند خواستارمعلی جنتی: شفای سریع و کامل استاد شجریان را از خداوند خواستارم

 وزیرارشاد در یادداشتی به خبر بیماری خسروی آواز ایران واکنش نشان داد.

به گزارش آکاایران: به گزارش موسیقی ما، علیجنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یادداشتی که در اختیار رسانه ها قرار گرفته است، نسبت به خبر بیماری استاد «محمدرضا شجریان» واکنش نشان داد و نوشت:
«به نام خداوند جان آفرین. انتشار خبر بیماری استاد آواز ایران محمد رضا شجریان ، موجی ازعواطف و احساسات را در بین هنرمندان ، فرهیختگان وخیل علاقه مندان وی برانگیخت و همگان برای شفای عاجل او دست به دعا برداشتند . خوشبختانه اخبار واصله از روحیه مثبت وبانشاط و بهبود وضعیت عمومی وی حکایت دارد . از خداوند متعال سلامتی و شفای سریع وکامل این خواننده محبوب را خواستارم. »
انتشار خبر بیماری خسروی آواز ایران که نوروز امسال با انتشار پیام ویدئویی ایشان به یک باره در صدر اخبار هنری قرار گرفت، در روزهای گذشته واکنش ها و بازتاب های مختلفی را در جامعه همراه داشته است.
هنرمندان و چهره های مختلف در پیام های مکتوب و صفحات شخصی شان نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده اند تا سطح این واکنش ها در ایام نوروز یکی از خبرسازترین موضوعات فضای مجازی باشد.

 

اخبار فرهنگی و هنری - موسیقی ما

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات