معاون هنری ارشاد: پیگیر مراحل درمانی محمدرضا شجریان هستم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد معاون هنری ارشاد: پیگیر مراحل درمانی محمدرضا شجریان هستم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: معاون هنری ارشاد: پیگیر مراحل درمانی محمدرضا شجریان هستم

معاون هنری ارشاد: پیگیر مراحل درمانی محمدرضا شجریان هستم
,[categoriy]

آکاایران: معاون هنری ارشاد: پیگیر مراحل درمانی محمدرضا شجریان هستم

معاون هنری ارشاد: پیگیر مراحل درمانی محمدرضا شجریان هستم,[categoriy]

 معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تازه ترین اوضاع جسمانی محمدرضا شجریان خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش آکاایران: علی مرادخانی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تازه ترین وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی که این روزها برای درمان خود در خارج از کشور به سر می برد، گفت: بنده از چندی پیش در جریان بیماری استاد قرار داشتم و به طور مستمر پیگیر احوال ایشان بودم و تا آنجا که آگاهی دارم وضعیت عمومی شان خوب است و خوشبختانه به طور کامل مشغول تکمیل مراحل درمانی خود هستند.
وی ادامه داد: قبل از سفر استاد ملاقاتی داشتیم که خوشبختانه حال مساعدی داشتند و امیدواریم که در سال ۹۵ بعد از پایان مراحل درمانی فعالیت های هنری را از سر بگیرند.
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش پایانی صحبت های خود تصریح کرد: محمدرضا شجریان از جمله بزرگان و نام آوران عرصه موسیقی است که برای اعتلای موسیقی کشورمان تلاش های زیادی را انجام داده است و امیدوارم با بهبود حال جسمانی، شاهد فعالیت های دوباره شان در عرصه موسیقی باشیم.
محمدرضا شجریان خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی همزمان با فرا رسیدن سال نو با انتشار پیام تصویری با چهره ای متفاوت از خود از طی مراحل تکمیلی درمان خبر داده بود.
این در حالی است که بخش خبری ساعت بیست شبکه چهارم سیما شنبه شب هفتم فروردین ماه با پخش گزارشی از محمدرضا شجریان و عباس کیارستمی از فرآیند مراحل درمانی این دو هنرمند توضیحاتی را ارائه داد

 

اخبار فرهنگی و هنری - مهر

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

معاون هنری ارشاد: پیگیر مراحل درمانی محمدرضا شجریان هستم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات