مستر بین هیچوقت خداحافظی نمی کند / در دنیای کمدی می مانم

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مستر بین هیچوقت خداحافظی نمی کند / در دنیای کمدی می مانم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مستر بین هیچوقت خداحافظی نمی کند / در دنیای کمدی می مانم

مستر بین هیچوقت خداحافظی نمی کند / در دنیای کمدی می مانم
,[categoriy]

آکاایران: مستر بین هیچوقت خداحافظی نمی کند / در دنیای کمدی می مانم

مستر بین هیچوقت خداحافظی نمی کند / در دنیای کمدی می مانم,[categoriy]

روان آتکینسون بازیگر نقش شخصیت محبوب «مستر بین» گفته است هیچوقت از ایفای این نقش خداحافظی نمی کند.

به گزارش آکاایران:  به نقل از آسوشیتدپرس، بازیگر نقش «مستر بین» گفته است هرگز از ایفای این نقش اعلام بازنشستگی نکرده و هیچیک از نقش های کمیکش را ترک نمی کند. البته از نقش های جدی نیز استقبال می کند.
روان آتکینسون گفته هیچوقت از ایفای نقش شخصیت محبوب مستر بین ابراز بازنشستگی نکرده است. این بازیگر انگلیسی در حالی این سخنان را به زبان آورده که برای بازی در یک اقتباس دیگر از رمان های جنایی و کلاسیک سربازرس مگره آماده می شود. به همین دلیل وی افزوده است استقبال از نقش های جدی به این معنی نیست که از دنیای کمدی فاصله می گیرد. وی در یک مصاحبه گفته است: نه من واقعا چنین قصدی ندارم.
وی افزوده است: طبیعتا دنبال نقش هایی می روی که برایت الهام بخش باشند. من هرگز به هیچ شخصیتی خداحافظ نمی گویم. فکر می کنم هنوز می توانم نقش مستر بین را بازی کنم.
آتکینسون اکنون در حال دوبله انیمیشن های «مستر بین» است و سال پیش نیز اجرایی از مستر بین را در برابر کاخ باکینگهام به مناسبت ۲۵ سالگی این فیلم انجام داد. 
اولین بازی آتکینسون در نقش سربازرس مگره قرار است روز عید پاک از تلویزیون بریتانیا پخش شود. ایفای نقش سربازرسی آرام که پیپ می کشد، خیلی با شخصیت «مستر بین» متفاوت است.
این بازیگر گفت: چیزی را که هرگز نمی توانم بپذیرم این است که برای احترامی که بازی در نقش های جدی برای بازیگر ایجاد می کند، به دنبال این نقش ها بروم. 

 

اخبار فرهنگی و هنری - مهر

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

مستر بین هیچوقت خداحافظی نمی کند / در دنیای کمدی می مانم گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات