.
loading...

آکاایران: وضعیت سلامتی استاد شجریان از زبان وزیر بهداشت

وضعیت سلامتی استاد شجریان از زبان وزیر بهداشت

آکاایران: وضعیت سلامتی استاد شجریان از زبان وزیر بهداشت

وضعیت سلامتی استاد شجریان از زبان وزیر بهداشتوضعیت سلامتی استاد شجریان از زبان وزیر بهداشت

حسن هاشمی وزیر بهداشت دولت یازدهم از تماس تلفنی با محمدرضا شجریان استاد آواز ایران خبرداده و نوشته روحیه ی ایشان بسیار خوب و صدایشان مثل همیشه با صلابت بود.

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرآنلاین، حسن هاشمی در صفحه ی اینستاگرامش نوشته ی کوتاهی را با عنوان احوالپرسی با استاد، به اشتراک گذاشته که متن کامل آن بدین شرح است:
امروز در تماسی تلفنی با استاد شجریان ضمن تبریک سال نو، جویای احوالشان شدم. روحیه ایشان بسیار خوب و صدایشان مثل همیشه با صلابت، پر توان و سرحال بود.
از این که خبر سلامتیشان را از خودشان می شنیدم خوشحال شدم؛ و لازم دیدم به دلیل دوستی دیرینه و ارادت به ایشان و با اطلاع دقیق از وضعیت سلامتیشان و ارتباط با خانواده استاد در طول دو سال گذشته، یاد آور شوم که ان شاءلله ایشان در دو تا سه ماه آینده به کشور باز می گردند و پزشکان متخصص ایشان اقدامات مورد نیاز و باقی مانده را پی خواهند گرفت.
وظیفه خود می دانم به عنوان یک دوست، یک ایرانی و یک علاقه مند به آثار ایشان، و نیز به دلیل مسئولیتم در دولت، درخصوص هر گونه حمایت برای تسریع در درمان و بهبودی ایشان ازهیچ کوششی مضایقه نکنم.
بحمدلله همانطور که در پیام نوروزی استاد آواز ایران هم آمده بود، ایشان امیدوار و با نشاط، بهار امسال را نیز با شادابی و طراوت آغاز کرده اند. ما نیز همچون سایر دوستداران صدای ماندگار استاد شجریان، امیدواریم به زودی زود استاد را روی صحنه ببینیم و طنین این صدای ماندگار دل های بهاری ملت ما را طراوتی دوچندان ببخشد.

 

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات