خواننده سرشناس پاپ ایران را ترک کرد/ عکس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خواننده سرشناس پاپ ایران را ترک کرد/ عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: خواننده سرشناس پاپ ایران را ترک کرد/ عکس

خواننده سرشناس پاپ ایران را ترک کرد/ عکس
,[categoriy]

آکاایران: خواننده سرشناس پاپ ایران را ترک کرد/ عکس

خواننده سرشناس پاپ ایران را ترک کرد/ عکس«امیر تاجیک» خواننده نسل اول موسیقی پاپ موسیقی پاپ، با درج پیامی در صفحه اینستاگرامش از از حضور در آلمان خبر داد.

به گزارش آکاایران: به گزارش  جام نیـوز، این خواننده قدیمی و صاحب نام که فصل جدیدی از فعالیت هایش را همراه با برادرش امید، طی ماه های گذشته آغاز کرده بود، با انتشار تصویر مشترکی با برادرش در صفحه اینستاگرامش نوشت: «خداحافظ تهران، سلام آلمان». او ترجمه آلمانی این جمله را هم به متن فارسی اش اضافه کرده است.

,[categoriy]

 

بنا به گفته یکی از اعضای ارکستر تاجیک، او بنا به دعوت شرکتی ایرانی- آلمانی برای ادامه فعالیت های هنری اش به این کشور مهاجرت کرده است.
خواننده «زیر آسمان شهر» اخیراً در گفت و گویی اعلام کرده بود برای سال ۹۵ برنامه های گسترده ای دارد. موزیک ویدئوی «تو هم تأیید کن» هم با حضور امیر و امید تاجیک به تازگی در رسانه های مختلف آنلاین و تلویزیونی منتشر شده است.
با اینکه با تغییر دولت از سال 92، وزارت ارشاد رویه ای را بکار بسته که حتی خواننده های لس آنجلسی را برای فعالیت در ایران به طمع انداخته، روشن نیست چرا برخی خوانندگان و بازیگران ترجیح می دهند از ایران بروند.

 

 اخبار  فرهنگی  - جام نیـوز

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

خواننده سرشناس پاپ ایران را ترک کرد/ عکس گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات