.

آکاایران: عید نوروز و خرید سیب و میوه عید با حسین سلیمانی

عید نوروز و خرید سیب و میوه عید با حسین سلیمانی

آکاایران: عید نوروز و خرید سیب و میوه عید با حسین سلیمانی

عید نوروز و خرید سیب و میوه عید با حسین سلیمانیحسین سلیمانی بازیگری را از کودکی شروع کرد و قطعا طی کردن مدارج ترقی آن هم به صورت پله پله باعث شده تا به جایگاه تثبیت شده ای در این عرصه دست پیدا کند.

به گزارش آکاایران: حسین سلیمانی بازیگری را از کودکی شروع کرد و قطعا طی کردن مدارج ترقی آن هم به صورت پله پله باعث شده تا به جایگاه تثبیت شده ای در این عرصه دست پیدا کند. خیلی ساده و آرام است و عشق و دوستی را می شود در همان برخورد اول از او دید. با حسین سلیمانی که اتفاقا علاقه زیادی به سیب سرخ در سفره هفت سین دارد، برای خرید سیب و البته میوه شب عید همراه شدیم.

 

عید نوروز و خرید سیب و میوه عید با حسین سلیمانی

 

اتفاق تکراری ولی جذاب
به نظرم عید نوروز یک اتفاق تکراری ولی جذاب است. شاید به این خاطر که در این ایام آدم ها نگاه شان تغییر می کند، به دیدار همدیگر می روند و... . در این ایام کوتاه هم که شده آدم ها تصمیم های خوبی برای زندگی شان می گیرند. عید برای من آنگونه نبوده که بگویم: «وای، خیلی خیلی هیجان انگیز است.» ولی همیشه تصمیم های خیلی خوبی در نوروز گرفته ام. نکته جالب اینکه دعاهایم در این ایام بیشتر مستجاب شده است تا تصمیم هایی که می گیرم؛ مثلا با خودم می گویم خدایا در سال جدید مثلا این اتفاق رخ دهد و واقعا آن اتفاق می افتد. برای خودم در ایام نوروز تصمیم های باید و نبایدی نمی گیرم.
حال دوست داشتنی عید
همیشه حال عید را دوست دارم؛ لحظاتی دارد که حال آدم را خوب می کند. همیشه در این ایام یاد کسانی می افتیم که خیلی وقت است آنها را ندیده ایم. الان نزدیک به چهار، پنج سال است که عید در کنار خانواده ام نیستم و درگیر کارهایی هستم که دوست شان دارم. این حرف من دلیل بر این نیست که خانواده ام برایم اهمیتی نداشته باشند ولی گاهی پیش آمده که حال مرا، زمان و مکانی غیر از کنار خانواده بودن خوب می کند و سعی می کنم از آن لحظه لذت ببرم.
بین خانواده و دوستان
دیگر همه می دانند که مادرم برای من خیلی مقدس است و هرجا که رفتم درباره علاقه شدید به مادرم صحبت کرده ام. سعی می کنم ایام عید کنار مادرم باشم ولی این چند سال مدام درگیر کار بودم؛ البته دوستانی دارم که با هم خیلی صمیمی هستیم و این رفاقت به سال ها قبل بازمی گردد. گاهی پیش آمده این دوستان صمیمی که اکثر آنها خارج از این عرصه هستند از من خواسته اند لحظه سال تحویل یا ایام عید کنارشان باشم، من هم دوست دارم که در این حال خوش با آنها شریک باشم.
همیشه سعی کرده ام وقت آزادم را بین خانواده و دوستانم تقسیم کنم تا این سوءتفاهم برای دوستانم پیش نیاید که حسین روز به روز که معروف تر می شود از ما دورتر می شود یا اینکه دیگر خودش را می گیرد و... . از طرفی ما در تهران تقریبا هیچ فامیلی نداریم. پس در نتیجه هیچ صله رحمی هم نداریم برای همین من وقتم را بین خانواده و دوستانم تقسیم می کنم.

 

عید نوروز و خرید سیب و میوه عید با حسین سلیمانی

 

من تغییر نکرده ام!
به نظر خودم در این سال ها برای دوستان و خانواده ام به هیچ عنوان عوض نشده ام ولی اینکه هرچه پله ها را بیشتر طی کنی و بالاتر بروی باعث می شود کمی شرایط تغییر کند، درست است. مسلما شرایط حسین سلیمانی امروز با شرایط حسین سلیمانی پنج سال پیش کاملا فرق می کند. متقابلا این تغییر شرایط باعث تغییراتی در رفتار و کردار هم می شود؛ مثلا همیشه حواسم به نوع رفتار و گفتارم هست.
وقتی با جمع دوستانم بیرون می روم، به دوستانم می گویم حواس تان به رفتارتان باشد چون الان بین مردم هستیم یا زمانی که جمع مان خصوصی است، فرق می کند. به این دلیل که مردم نوع دیگری به ما نگاه می کنند. به هر حال ما قشری هستیم که قرار است فرهنگ سازی کنیم. منظورم این نیست که دروغ بگوییم یا دورو باشیم، 
از خانه تکانی تا هفت سین
همه رسوم عید را بجا می آورم و همیشه سفره هفت سین پهن می کنم. اصلا این موضوع را خیلی دوست دارم ولی نه آنگونه که برخی در آن زیاده روی می کنند و 16 متر سفره هفت سین با وسایل آنچنانی پهن می کنند تا چشم همدیگر را دربیاورند و اصل حال سفره هفت سین را از دست می دهند. همیشه سفره هفت سین پهن می کنم تا سنت باستانی مان را حفظ کنم. در کل این اتفاق حال مرا خوب می کند. قبل از آن هم خانه تکانی عید حال و هوای خاصی دارد و یک تازگی خاصی به آدم دست می دهد.
خرید عید و سیب سرخ
برای من فلسفه سیب در سفره هفت سین فلسفه عشق است. به نظرم سیب بار عاشقانه ای دارد و این حس برای من جذاب است. خیلی هم از این موضوع خوشحال شدم که این المان برای من در نظر گرفته شد. امیدوارم همیشه زندگی همه آدم ها سرشار از زندگی بوده و سیب های زندگی شان همیشه سرخ سرخ باشد.

 

عید نوروز و خرید سیب و میوه عید با حسین سلیمانی

 

دعای خیر برای مادرم
برای همه مردم در سال جدید اتفاقات خوب آرزو می کنم و از دوستانی که مصاحبه مرا می خوانند خواهش می کنم برای مادرم دعای سلامتی کنند چون اولین عشق دنیای من مادرم است. در پایان هم امیدوارم که سریال «زعفرانی» را در ایام عید نگاه کنند و از آن لذت ببرند؛ چراکه همه عوامل این سریال برای رضایت مردم در عید و اینکه لحظات خوشی را برای شان رقم بزنیم، با جان و دل و شبانه روزی کار کرده ایم.

 

اخبار فرهنگی و هنری - مجله زندگی ایده آل،برترین ها

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات