رکورد علی ضیاء در اینستاگرام پس از شوخی پر حاشیه اش با مظلومی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رکورد علی ضیاء در اینستاگرام پس از شوخی پر حاشیه اش با مظلومی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته هنرمندان ایران و جهان از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رکورد علی ضیاء در اینستاگرام پس از شوخی پر حاشیه اش با مظلومی

رکورد علی ضیاء در اینستاگرام پس از شوخی پر حاشیه اش با مظلومی
,[categoriy]

آکاایران: رکورد علی ضیاء در اینستاگرام پس از شوخی پر حاشیه اش با مظلومی

رکورد علی ضیاء در اینستاگرام پس از شوخی پر حاشیه اش با مظلومی,[categoriy]

مجری جوان تلویزیون می گوید بیش از 200 هزار کامنت فحش در اینستاگرام به او دادند.

به گزارش آکاایران: به گزارش جام نیوز، سال برای علی ضیاء یک اتفاق بد داشت؛ انتشاری ویدئویی از او پس از دربی رفت که یک بر یک شد.
پس از گلزنی پرسپولیس در واپسین ثانیه های بازی، علی ضیاء و دوستانش که در کافه ای جمع شده بودند، با مظلومی سرمربی استقلال شوخی هایی کردند که برایشان دردسرساز شد.
علی ضیاء در این روزها آخر سال، درباره آن اتفاق و البته هجوم هواداران استقلال به صفحه شخصی اش، به ویژه نامه گل می گوید: «همه عزیزان برادر و خواهرهای من هستند و خانواده من به حساب می آیند. به هیچ وجه از پیغام هایی که داند دلخور نیستم چون عزیز من به حساب می آیند.
 
در روزهای اول می خواستم اینستاگرامم را ببندم ولی گفتم تمام کسانی که در صفحه ام پیغام می گذارند، برادر و خواهر من بودند. من همیشه اینضطور هستم که وقتی برادر و خواهرم تو گوشمم بزنند، سرم را بالا نمی گیرم.» ضیاء ادامه می دهد: «چیزی حدود 200 هزار فحش به من دادند که برای خودش رکوردی بود. گله و شکایتی هم ندارم. فقط برای اینکه به فضای خانوادگی برسیم، یک مقدار اینستاگرامم را به قول معروف خانه تکانی کرد.»

 

اخبار فرهنگی و هنری - جام نیوز

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

رکورد علی ضیاء در اینستاگرام پس از شوخی پر حاشیه اش با مظلومی گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات