تغییر در شبکه پخش سریال های نوروزی / «پادری» از کنداکتور حذف شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تغییر در شبکه پخش سریال های نوروزی / «پادری» از کنداکتور حذف شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: تغییر در شبکه پخش سریال های نوروزی / «پادری» از کنداکتور حذف شد

تغییر در شبکه پخش سریال های نوروزی / «پادری» از کنداکتور حذف شد
,[categoriy]

آکاایران: تغییر در شبکه پخش سریال های نوروزی / «پادری» از کنداکتور حذف شد

تغییر در شبکه پخش سریال های نوروزی / «پادری» از کنداکتور حذف شد,[categoriy]

شبکه های مختلف سیما در نوروز 95 سریال های متفاوتی را روانه آنتن می کنند.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ سریال «پادری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی که قرار بود از شبکه یک به روی آنتن رود از کنداکتور نوروزی برداشته شد و سریال «بیمار استاندارد» به کارگردانی سعید آقاخانی برای این شبکه انتخاب شد.
سریال «بیمار استاندارد» به تهیه کنندگی مسعود ردایی هر شب ساعت 20:45 از این شبکه تلویزیونی به روی آنتن می رود. این سریال با حضور بابک حمیدیان، جواد عزتی و ... ساخته شده است.
 
بنابراین گزارش، همچنین طبق تصمیم گیری جدید سریال «زعفرانی» در شبکه دو باقی می ماند و راس ساعت 21:15 پخش خواهد شد. این اثر ساخته حامد محمدی است و تیتراژ آن را مهران مدیری خوانده است.
با حذف سریال «پادری» مجموعه تلویزیونی «قرعه» ساخته بروز نیک نژاد به شبکه تلویزیونی سه رسید. این سریال در ایام نوروز هر شب ساعت 22:15 روانه آنتن می شود.
و در آخر  برنامه «خندوانه» که سری جدید آن قرار است از 25 اسفند به روی آنتن شبکه نسیم برود، با دکور جدید و حضور مهمانان بیشتر هر شب ساعت 23 پخش می شود.

 

اخبار فرهنگی و هنری - باشگاه خبرنگاران

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

تغییر در شبکه پخش سریال های نوروزی / «پادری» از کنداکتور حذف شد گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات