.
loading...

آکاایران: «داستان یک صعود» فوتبالی را نوروز دنبال کنید

«داستان یک صعود» فوتبالی را نوروز دنبال کنید

آکاایران: «داستان یک صعود» فوتبالی را نوروز دنبال کنید

«داستان یک صعود» فوتبالی را نوروز دنبال کنید«داستان یک صعود» فوتبالی را نوروز دنبال کنید

مستند «داستان یک صعود» وضعیت تیم ملی فوتبال بعد از پایان مسابقات جام جهانی برزیل تا همین روزهای اخیر را به تصویر می کشد.

به گزارش آکاایران: محمودرضا رضایی تهیه کننده و کارگردان تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران ؛ در خصوص مستند «داستان یک صعود» گفت: این مستند درباره تیم ملی فوتبال بعد از پایان مسابقات جام جهانی برزیل تا همین روزهای اخیر که تیم ملی در اردو حضور دارد، است. اردویی که برای انجامآخرین بازی های دور اول مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در روزهای 5 و 10 فروردین برپا شده است.
وی عنوان کرد: مستند فعلا به اسم «داستان یک صعود» در کنداکتور قرار گرفته؛ اما شاید به اسم «دوباره فوتبال» تغییر نام دهد. قرار است این مستند، در 18 قسمت 30 دقیقه ای در نوروز پخش شود.
تهیه کننده این مستند ادامه داد: نیمی از این مستند به جام ملت ها اختصاص دارد. همچنین مسابقاتی در ازبکستان، ترکمنستان، هند، عمان و اردویی که در امارات داشتیم و بازی هایی که در تهران داشتیم بخش کوچکی از آن را تشکیل می دهند.
کارگردان این مستند اظهار داشت: در حقیقت این همان مجموعه فوتبال ایرانی است که در گذشته هر چهار سال یک بار از شبکه دوم سیما پخش شد و بعد به عنوان فوتبال ایرانی و ملی از شبکه سوم پخش شد.
گفتنی است؛ عوامل مستند «داستان یک صعود» تهیه کننده و کارگردان: محمودرضا رضایی، فیلمبرداران: امیرعلی پورسبزی، محمدرضا بابایی، محمودرضا رضایی، تدوین: علی یکتا، موسیقی: محمدرضا چراغعلی و همایون رضا عطاردی، مدیر تولید: محمدرضا بهرامی هستند.

 

اخبار فرهنگی و هنری - باشگاه خبرنگاران

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات