فرزاد فرزین و فریدون آسرایی در عاشقانه می خوانند -آکا

آکاایران: فریدون آسرایی در عاشقانه

,[categoriy]

آکاایران: فرزاد فرزین و فریدون آسرایی در عاشقانه می خوانند

براساس صحبت های مشاور رسانه ای پروژه عاشقانه, فرزاد فرزین و فریدون آسرایی خوانندگان تیتراژ این مجموعه خواهند بود.

فرزاد فرزین و فریدون آسرایی خوانندگان تیتراژ مجموعه عاشقانه

به گزارش آکاایران: خوانندگان تیتراژ مجموعه «عاشقانهآکا ایران مشخص شدند.
به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، تصویربرداری مجموعه «عاشقانهآکا ایران به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی مهدی گلستانه همچنان در مناطق مختلف تهران در حال انجام است و تقریبا تمامی بازیگران این پروژه مقابل دوربین رفته اند.

همزمان با تصویربرداری نیمی از این پروژه و نزدیک شدن به زمان توزیع آن در شبکه نمایش خانگی، دو خواننده تیتراژ آغازین و پایانی مجموعه نیز مشخص شده است.
فرزاد فرزین و فریدون آسرایی دو خواننده پاپ هر کدام به تازگی یک قطعه را با آهنگسازی بابک زرین برای تیتراژ این مجموعه خوانده اند که بزودی از آنها رونمایی خواهد شد.

در این بین فرزین علاوه بر خوانندگی تیتراژ، یکی از نقش های اصلی مجموعه را نیز برعهده دارد.
بابک زرین که ساخت موسیقی «عاشقانهآکا ایران را نیز برعهده دارد پیش از این به عنوان آهنگساز با خوانندگان مطرحی چون سالار عقیلی، حمید حامی و… تجربه همکاری داشته است.
ساخت موسیقی دو قطعه «وطنمآکا ایران و «ایرانآکا ایران با صدای سالار عقیلی، از جمله فعالیت های اخیر این آهنگساز محسوب می شود.

محمدرضا گلزار، ساره بیات، بهاره کیان افشار، فرزاد فرزین، حمیدرضا پگاه، شمسی فضل اللهی، علیرضا زمانی نسب، علیرضا سوزنچی، (با هنرمندی) حسین یاری، پانته آ بهرام، مسعود رایگان و هومن سیدی، (با حضور افتخاری) یکتا ناصر و  (با معرفی) سارا رسول زاده و (با حضور) مهناز افشار بازیگران اصلی «عاشقانهآکا ایران هستند.

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات