.

سوفیا دختر یکتا ناصر به دنیا آمد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سوفیا دختر یکتا ناصر به دنیا آمد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دختر یکتا ناصر

یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادر خانه دار است. به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد. پس از بازی در چند سریال دیگر، وارد دانشگاه شد و و در رشته محیط زیست مشغول به تحصیل شد. یکتا ناصر با منوچهر هادی بازیگر و کارگردان سینما ازدواج کرده است.

به گزارش آکاایران: منوچهر هادی (زادهٔ ۱۳۵۱، تهران و اصالتا اهل گلپایگان) کارگردان و فیلمنامه نویس سینما و تلویزیون ایران است.وی پس از گرفتن دیپلم وارد عرصه هنر شد و کارهای متنوعی همچون بازیگری،دستیاری کارگردان و تدارکات را آزمود.در سال ۱۳۸۵، اولین فیلمش، «تلاطمآکا ایران را ساخت و در همین سال موفق شد ۴ تله فیلم دیگر با نام های «آخرین روز ماهآکا ایران، «تصادفآکا ایران، «فرصت های فرداآکا ایران و «کوچه محجوبآکا ایران را بسازد که علاوه بر کارگردانی، نویسندگی آن ها را نیز عهده دار بوده است.از جمله سوابق هنری وی می توان به کارگردانی فیلم هایی نظیر «قرنطینهآکا ایران (۱۳۸۶) و «یکی می خواد باهات حرف بزنهآکا ایران (۱۳۹۰)، اشاره کرد.

منوچهر هادی کارگردان سینمای کشورمان با منتشر کردن عکس زیر خبر از به دنیا آمدن دخترش سوفیا داد. در ادامه این عکس را خواهید دید.

سوفیا ، عزیز دلم .
خوش اومدی . ممنونم یکتای عزیزم ، مادر قشنگ دخترم . برای همه آرزوی خوشی و تجربه این لحظه نازنین رو دارم، پدر یا مادر شدن 

عاشقتونم دخترای خوشگلم ( یکتا و سوفیا )

دوستون دارم

 

,[categoriy]

آکاایران: سوفیا دختر یکتا ناصر به دنیا آمد

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله سوفیا دختر یکتا ناصر به دنیا آمد شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

سوفیا دختر یکتا ناصر به دنیا آمد گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات