شاعر سریال برره این روزها چه می کند؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شاعر سریال برره این روزها چه می کند؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


شاعر سریال برره این روزها چه می کند؟
,[categoriy]

آکاایران: شاعر سریال برره این روزها چه می کند؟

آکاایران: علی کاظمی یک فیلم سینمایی به نام "سه بیگانه در سرزمین ناشناخته" را در سال بازی کرد که اکنون در حال اکران است.

به گزارش هنرآنلاین، علی کاظمی بازیگر تلویزیون و سینما در مورد جدیدترین فعالیت های خود در حوزه بازیگری گفت: یک فیلم سینمایی به نام "سه بیگانه در سرزمین ناشناخته" را در سال بازی کرده ام که اکنون در حال اکران است.

 

به گزارش آکاایران: وی افزود: در این فیلم با بازیگرانی چون محمدرضا شریفی نیا، مجید صالحی، امین حیایی، برزو ارجمند، کیانوش گرامی و... همبازی هستم.

 

این بازیگر همچنین در مورد فعالیت های دیگر خود گفت: برای بازی در یک تله فیلم هم صحبت کرده ام، اما فعلاً قرارداد نبسته ام. همچنین با یک برنامه روتین هر شبه نیز برای بخش تولید آن قرارداد بسته ام.

 

کاظمی در مورد همکاری احتمالی با مهران مدیری گفت: فعلاً که ایشان قصد سریال سازی ندارد اما اگر سریال شروع کنند و به من پیشنهاد همکاری بدهند، حتماً با ایشان کار خواهم کرد.

 

 


4.25

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شاعر سریال برره این روزها چه می کند؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

شاعر برره

شاعر سریال برره این روزها چه می کند؟ گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات