.

پیش بینی های جدید برای اسکار

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیش بینی های جدید برای اسکار ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکاایران: دو ماه تا پایان سال میلادی باقی مانده و در این مدت تمام فیلم های مهم سال به روی پرده خواهند رفت.

دنیای تصویر، دو ماه تا پایان سال میلادی باقی مانده و در این مدت تمام فیلم های مهم سال به روی پرده خواهند رفت. به همین دلیل بازار تحلیل و پیش بینی ها برای جوایز هنوز داغ است. وبسایت اواردز واچ هم در روزهای اخیر پیش بینی های جدید خود برای تمام نامزدهای اسکار را منتشر کرده. مانند اکثر پیش بینی ها تا به امروز سه فیلم «فروشنده» از ایران، «تونی اردمن» از آلمان و «نرودا» از شیلی به عنوان بخت های اصلی اسکار بهترین فیلم خارجی در نظر گرفته شده اند. اواردز واچ در پیش بینی درست جوایز سینمایی سابقه قابل توجهی دارد. در سایر بخش ها هم فیلم هایی چون «لالا لند»، «منچستر کنار دریا»، «سکوت»، «مهتاب» و «جکی» پیشتاز اند.

 

پیش بینی های جدید برای اسکار
,[categoriy]

آکاایران: پیش بینی های جدید برای اسکار

 

به گزارش آکاایران: «فروشنده» آخرین ساخته اصغر فرهادی تا ده روز دیگر در سینماهای ایران بر روی پرده خواهد بود و در صورت ادامه روند فعلی فروش حتی می تواند با پشت سر گذاشتن «من سالوادور نیستم» و «محمد» عنوان پرفروش ترین فیلم سال و پرفروش ترین فیلم تاریخ ایران را به دست آورد. علاوه بر گیشه داخلی، در صورتی که «فروشنده» در اکران بین المللی بتوانند موفقیت دو فیلم قبلی فرهادی را تکرار کند، به پرفروش ترین محصول سینمایی ایرانی در سطح جهان تبدیل خواهد شد.

 

,[categoriy]

 


3.85

منبع :

پیش بینی های جدید برای اسکار گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات