واکنش رشیدپور به شایعه درآمدزایی از فوت پورحیدری: همکار نازنین رسانه ای، من را چند می فروشی؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش رشیدپور به شایعه درآمدزایی از فوت پورحیدری: همکار نازنین رسانه ای، من را چند می فروشی؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


واکنش رشیدپور به شایعه درآمدزایی از فوت پورحیدری: همکار نازنین رسانه ای، من را چند می فروشی؟
,[categoriy]

آکاایران: واکنش رشیدپور به شایعه درآمدزایی از فوت پورحیدری: همکار نازنین رسانه ای، من را چند می فروشی؟

آکاایران: رضا رشیدپور با انتشار متنی در اینستاگرام خود در مورد آنچه به عنوان درآمدزایی برنامه «حالا خورشید» از درگذشت منصور پورحیدری مطرح شده، توضیح داد.

به گزارش خبرآنلاین، رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید» با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به شایعاتی درخصوص درآمدزایی برنامه حالا خورشید از فوت منصور پورحیدری واکنش نشان داد.

 

به گزارش آکاایران: او دراین باره نوشت:

 

«من با کمال احترام از حساسیت برخی رسانه ها در خصوص شائبه درآمدزایی از محل خبر فوت مرحوم منصور حیدری عزیز سپاسگزارم. نکته مهم و قابل دقتی است. اما کاش قبل از انتشار خبر و خدشه به حیثیت یک گروه برنامه ساز، زحمت کوچکی می کشیدید و استعلام می فرمودید. ما که همیشه با افتخار در دسترس شما بوده ایم. عزیز دل برادر، پیامک های برنامه من از نوع ارزش افزوده نیست و هیچ درآمدی برایمان ندارد.

 

تنها امکانی برای سرشماری و نظرسنجی است. نشانی را اشتباه آمده اید. حالا به فرض شوخی، شرکت مخابرات درآمد تمام صدهزار پیامک را بلافاصله به حساب من بریزد. یعنی کلا می شود یک میلیون و ششصد هزار تومان! همکار نازنین رسانه ای ، من را چند می فروشی؟! رفیق حسابی، ما هر روز بیش از پنج میلیون تومان به مردم جایزه می دهیم. البته با افتخار ما به خاطر تذکر برخی از بینندگان برنامه، حامیان مالی دست به نقد را نپذیرفته ایم حالا بیاییم از محل ختم صلوات برای یک اسطوره درآمد جمع کنیم؟! ان شاالله که انتشار گسترده این خبر کذب از روی دلسوزی و جهت اصلاح برخی رفتارهای ناهنجار در این عرصه بوده و لاغیر.

 

ترجیح می دهم از این زاویه نگاه کنم و ضمن عرض ارادت مجدد به همه همکاران خوبم در رسانه های مختلف، تاکید کنم که من هرگز شرافت و تعهد کار رسانه ای و افتخار روزنامه نگاری را با تمام دنیا عوض نخواهم کرد.

 

امروز صد هزار نفر ، هم نفس با ما برای شادی روح منصورخان صلوات فرستادند. یک جرعه از این صدهزار ما را بس.»

 


4.55

منبع :

واکنش رشیدپور به شایعه درآمدزایی از فوت پورحیدری: همکار نازنین رسانه ای، من را چند می فروشی؟ گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات