سنگی که برد پیت پیش پای آنجلینا جولی انداخت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سنگی که برد پیت پیش پای آنجلینا جولی انداخت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


سنگی که برد پیت پیش پای آنجلینا جولی انداخت
,[categoriy]

آکاایران: سنگی که برد پیت پیش پای آنجلینا جولی انداخت

آکاایران: برد پیت با ارائه یک دادخواست جدید به دادگاه، خواستار حضانت مشترک فرزندانش با آنجلینا جولی شد.

به گزارش خبرآنلاین، این زوج سرشناس شش فرزند دارند که کوچکترین آن ها هشت ساله و بزرگترین شان ۱۵ ساله است. آنجلینا جولی ۲۰ سپتامبر با ارائه دادخواست طلاق از دادگاه خواسته بود که سرپرستی فرزندان را به او واگذار کند.

 

به گزارش آکاایران: از آغاز رسانه ای شدن این جدایی تاکنون اختلاف بر سر حضانت فرزندان بزرگترین اختلاف پیش آمده میان بازیگران فیلم «آقا و خانم اسمیت» است. جدایی پیت و جولی به رویدادی در یک پرواز خصوصی در میانه ماه سپتامبر بازمی گردد. مسئولان امر نیز در حال تحقیق درباره اعمال پیت در آن پرواز هستند.

 

پیت و جولی در حال حاضر به صورت موقت درباره حضانت فرزندان به توافق رسیده اند. براساس این توافق تا زمانی که آژانش بهزیستی کودکان لس آنجلس در حال تحقیق هستند، برد پیت اجازه دارد فرزندانش را ملاقات کند.

 

نتیجه این تحقیقات روی رای دادگاه تاثیر به سزایی خواهد داشت. البته دادگاه در چنین مواردی بیشتر تمایل دارد که حضانت را به صورت مشترک اعطا کند.

 

در دادخواستی که پیت برای حضانت فرزندانش به دادگاه ارائه کرده است، هیچ نکته ای درباره دلیل جدایی این زوج سرشناس وجود ندارد. پیت تنها به اختلافات حل نشدنی اشاره کرده و درباره نحوه تقسیم دارایی هایشان نیز حرفی به میان نیاورده است. او از روز ۱۵ سپتامبر به عنوان روز جدایی خود از جولی نام برده که درست یک روز پس از مجادله میان پیت و مداکس فرزندخوانده ۱۵ ساله اش در هواپیما است.

 

این زوج چندی پیش خانه شان در نیواورلئان را به قیمت ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار فروختند. این دو بازیگر آخرین بار در فیلم «کنار دریا» به کارگردانی آنجلینا جولی کنار همدیگر نقش آًفرینی کردند. 

 


4.15

منبع :

سنگی که برد پیت پیش پای آنجلینا جولی انداخت گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات