.

آکاایران: فیلم حماسی ماجراجویی «کونگ - جزیره جمجمه (Kong Skull Island)» از 10 مارس 2017 اکران خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد نمود.

به گزارش میزان، فیلم حماسی ماجراجویی «کونگ - جزیره جمجمه (Kong Skull Island)» از 10 مارس 2017 اکران خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد نمود.

 

بازگشت «کینگ کونگ» به سینمای جهان

آکاایران: بازگشت «کینگ کونگ» به سینمای جهان

 

به گزارش آکاایران: «جزیره جمجمه» فیلمی حماسی ماجراجویی است که جوردن وی روبرت بر اساس فیلمنامه ای نوشته درک کانالی  آن را کارگردانی کرده است.

 

تام هیدلستون، بری لارسن، ساموئل ال جکسون و جان رایلی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

 

بازگشت «کینگ کونگ» به سینمای جهان

 

پس از موفقیت فیلم گودزیلا (Godzilla) در سال 2014، کمپانی برادران وارنر و لجندری پیکچرز تصمیم به ایجاد یک مجموعه سینمایی مشترک گرفتند، که علاوه بر Kong: Skull Island، دو فیلم گودزیلا 2 (Godzilla 2) که در سال 2019 اکران خواهد شد و فیلم نبرد گودزیلا با کونگ (Godzilla vs. Kong) قرار است دیگر فیلم های این مجموعه باشند.

 

بازگشت «کینگ کونگ» به سینمای جهان

 

فیلم Kong: Skull Island برای اکران در تاریخ 10 مارس 2017 (19 اسفند ) برنامه ریزی شده است و فیلمبرداری این فیلم در هاوایی ویتنام و استرالیا انجام شده است.

 

داستان فیلم در مورد گروهی از اکتشاف گران است که سفری ماجراجویانه را به جزیره ای گرمسیری، اسرارآمیز و پر رمز و راز آغاز می کنند.

 

بازگشت «کینگ کونگ» به سینمای جهان

 

قرار است "کونگ" در این فیلم بزرگ ترین کونگی باشد که تا به حال وجود داشته است. اندازه این گوریل قرار نیست 10 پا یا 30 پا باشد، بلکه اندازه او 100 پا است. 

 


4.25

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات