بازگشت «کینگ کونگ» به سینمای جهان

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازگشت «کینگ کونگ» به سینمای جهان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکاایران: فیلم حماسی ماجراجویی «کونگ - جزیره جمجمه (Kong Skull Island)» از 10 مارس 2017 اکران خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد نمود.

به گزارش میزان، فیلم حماسی ماجراجویی «کونگ - جزیره جمجمه (Kong Skull Island)» از 10 مارس 2017 اکران خود را در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد نمود.

 

بازگشت «کینگ کونگ» به سینمای جهان
,[categoriy]

آکاایران: بازگشت «کینگ کونگ» به سینمای جهان

 

به گزارش آکاایران: «جزیره جمجمه» فیلمی حماسی ماجراجویی است که جوردن وی روبرت بر اساس فیلمنامه ای نوشته درک کانالی  آن را کارگردانی کرده است.

 

تام هیدلستون، بری لارسن، ساموئل ال جکسون و جان رایلی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

 

,[categoriy]

 

پس از موفقیت فیلم گودزیلا (Godzilla) در سال 2014، کمپانی برادران وارنر و لجندری پیکچرز تصمیم به ایجاد یک مجموعه سینمایی مشترک گرفتند، که علاوه بر Kong: Skull Island، دو فیلم گودزیلا 2 (Godzilla 2) که در سال 2019 اکران خواهد شد و فیلم نبرد گودزیلا با کونگ (Godzilla vs. Kong) قرار است دیگر فیلم های این مجموعه باشند.

 

,[categoriy]

 

فیلم Kong: Skull Island برای اکران در تاریخ 10 مارس 2017 (19 اسفند 95) برنامه ریزی شده است و فیلمبرداری این فیلم در هاوایی ویتنام و استرالیا انجام شده است.

 

داستان فیلم در مورد گروهی از اکتشاف گران است که سفری ماجراجویانه را به جزیره ای گرمسیری، اسرارآمیز و پر رمز و راز آغاز می کنند.

 

,[categoriy]

 

قرار است "کونگ" در این فیلم بزرگ ترین کونگی باشد که تا به حال وجود داشته است. اندازه این گوریل قرار نیست 10 پا یا 30 پا باشد، بلکه اندازه او 100 پا است. 

 


4.25

منبع :

بازگشت «کینگ کونگ» به سینمای جهان گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات