برنامه تعطیلی سینماها در هفته جاری

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد برنامه تعطیلی سینماها در هفته جاری ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: برنامه تعطیلی سینماها

در هفته جاری بدلیل شهادت پیامبر و امامان, برنامه تعطیلی سینماها متفاوت تر از همیشه خواهد بود و در روز های شهادت, سینما ها تعطیل خواهند بود.

برنامه تعطیلی سینماها در هفته جاری
,[categoriy]

آکاایران: برنامه تعطیلی سینماها در هفته جاری

تعطیلی سینما ها در هفته جاری

به گزارش آکاایران: سخنگوی شورای صنفی نمایش برنامه تعطیلی سینماها همزمان با ایام سوگواری رحلت پیامبر اسلام (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را اعلام کرد.

غلامرضا فرجی با اشاره به تعطیلی سینماها در چند روز آینده عنوان کرد: روز یکشنبه ۷ آذرماه سینماهای کشور از ساعت ۱۷ تعطیل می شوند و فقط فیلم های «یتیم خانه ایرانآکا ایران به کارگردانی ابوالقاسم طالبی، «ناسورآکا ایران به کارگردانی کیانوش دالوند، «نفسآکا ایران به کارگردانی نرگس آبیار و «سیانورآکا ایران به کارگردانی بهروز شعیبی تا پایان ساعت کاری سینماها در این روز اجازه اکران دارند.

وی ادامه داد: تعطیلی سینماها تا دوشنبه هشتم آذرماه مصادف با رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن (ع) ادامه دارد و بعد از آن در روز سه شنبه ۹ آذرماه سالن های سینمایی باز می شوند.

فرجی در پایان گفت: روز چهارشنبه ۱۰ آذرماه مصادف با شهادت امام رضا (ع) نیز سالن های سینمایی به طور کامل تعطیل هستند.

منبع :

برنامه تعطیلی سینماها در هفته جاری گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات