.

آکاایران: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «پرستاران» از امروز ادامه می یابد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، سریال «پرستاران» به کارگردانی مشترک علیرضا افخمی و محمودرضا تخشید پس از دو روز توقف (آف تولید) از امروز، چهارشنبه 12 آبان دوباره آغاز می شود.

 

به گزارش آکاایران: تهیه کننده این سریال گفت: از ابتدای کلید خوردن مجموعه، این اولین توقف یا آف پروژه بوده و به علت حجم بالای کار، ما نمی توانیم به گروه مرخصی بیشتر بدهیم؛ بنابراین تصویربرداری سریال پرستاران از ساعت 12 امروز دوباره آغاز می شود و بازیگران تا ساعت 12 شب در لوکیشن اورژانس بیمارستان نورافشار مقابل دوربین خواهند رفت.

 

به گفته داود هاشمی فریبا نادری، فاطمه گودرزی، عاطفه رضوی، محمدرسول صفری و شیوا بلوچی امروز مقابل دوربین می روند.

 

او از اضافه شدن بازیگران جدید به «پرستاران» خبر داد و افزود: تاکنون حدود 30 درصد از این سریال تصویربرداری شده است.

 

سریال «پرستاران» یک ملودرام اجتماعی روز است و داستان های آن در بخش اورژانس یک بیمارستان اتفاق می افتد که دارای یک خط اصلی داستانی با کاراکترهای ثابت است و محور اصلی آن پرستاران و پزشکان هستند؛ ضمن این که در هر قسمت داستانی فرعی با کاراکترهای ویژه اتفاق می افتد و پایان می گیرد.

 

سایر عوامل سریال عبارتند از: تصویربردار ابراهیم غفوری، چهره پرداز مجید اسکندری، صدابردار مرتضی اصلان زاده، صداگذار امیرحسین صادقی، تدوینگر افسانه افخمی، مدیر تولید مجید بذرپاچ، طراح صحنه و لباس حسین مجد، دستیاران کارگردان اکبر نصیری، مهدی آقایی، پریسا افخمی، افشین عمرانی، تصویربردار پشت صحنه و عکاس رایان جعفری و پوریا هنرمند و مدیرتدارکات محمد جمشیدی.

 

مجموعه تلویزیونی «پرستاران» محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 52 قسمت 40 دقیقه ای و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخته می شود.

 

افخمی از امروز ساخت «پرستاران» را از سر می گیرد

آکاایران: افخمی از امروز ساخت «پرستاران» را از سر می گیرد

 

افخمی از امروز ساخت «پرستاران» را از سر می گیرد

 


3.95

منبع :

گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
تبلیغات