افخمی از امروز ساخت «پرستاران» را از سر می گیرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افخمی از امروز ساخت «پرستاران» را از سر می گیرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت مقالات هنر آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


آکاایران: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «پرستاران» از امروز ادامه می یابد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه یک، سریال «پرستاران» به کارگردانی مشترک علیرضا افخمی و محمودرضا تخشید پس از دو روز توقف (آف تولید) از امروز، چهارشنبه 12 آبان دوباره آغاز می شود.

 

به گزارش آکاایران: تهیه کننده این سریال گفت: از ابتدای کلید خوردن مجموعه، این اولین توقف یا آف پروژه بوده و به علت حجم بالای کار، ما نمی توانیم به گروه مرخصی بیشتر بدهیم؛ بنابراین تصویربرداری سریال پرستاران از ساعت 12 امروز دوباره آغاز می شود و بازیگران تا ساعت 12 شب در لوکیشن اورژانس بیمارستان نورافشار مقابل دوربین خواهند رفت.

 

به گفته داود هاشمی فریبا نادری، فاطمه گودرزی، عاطفه رضوی، محمدرسول صفری و شیوا بلوچی امروز مقابل دوربین می روند.

 

او از اضافه شدن بازیگران جدید به «پرستاران» خبر داد و افزود: تاکنون حدود 30 درصد از این سریال تصویربرداری شده است.

 

سریال «پرستاران» یک ملودرام اجتماعی روز است و داستان های آن در بخش اورژانس یک بیمارستان اتفاق می افتد که دارای یک خط اصلی داستانی با کاراکترهای ثابت است و محور اصلی آن پرستاران و پزشکان هستند؛ ضمن این که در هر قسمت داستانی فرعی با کاراکترهای ویژه اتفاق می افتد و پایان می گیرد.

 

سایر عوامل سریال عبارتند از: تصویربردار ابراهیم غفوری، چهره پرداز مجید اسکندری، صدابردار مرتضی اصلان زاده، صداگذار امیرحسین صادقی، تدوینگر افسانه افخمی، مدیر تولید مجید بذرپاچ، طراح صحنه و لباس حسین مجد، دستیاران کارگردان اکبر نصیری، مهدی آقایی، پریسا افخمی، افشین عمرانی، تصویربردار پشت صحنه و عکاس رایان جعفری و پوریا هنرمند و مدیرتدارکات محمد جمشیدی.

 

مجموعه تلویزیونی «پرستاران» محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در 52 قسمت 40 دقیقه ای و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساخته می شود.

 

افخمی از امروز ساخت «پرستاران» را از سر می گیرد
,[categoriy]

آکاایران: افخمی از امروز ساخت «پرستاران» را از سر می گیرد

 

,[categoriy]

 


3.95

منبع :

افخمی از امروز ساخت «پرستاران» را از سر می گیرد گردآوری توسط بخش هنرمندان ایران و جهان سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات